رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستان و مسئولین استان در مدارس برای تبریک روز معلم - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستان و مسئولین استان در مدارس برای تبریک روز معلم

در اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت :

حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستان و مسئولین استان در مدارس برای تبریک روز معلم

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه سردار فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس ، سرهنگ بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس ، مسئولین بسیج فرهنگیان ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج با حضور در سه مدرسه و جمع معلمان و فرهنگیان ، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و بسیج فرهنگیان را تبریک گفته و از زحمات معلمان تقدیر کردند .

در ابتدای این برنامه که مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به همراه بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس کردستان در دبستان عدالت نایسر و در جمع معلمان این آموزشگاه حضور یافتند . رشید قربانی روز معلم را به معلمان دلسوز این آموزشگاه تبریک گفت و از تلاش های آنان قدر دانی کرد .

سرهنگ بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس کردستان نیز در جمع معلمان این آموزشگاه با تبریک روز معلم و هفته بسیج فرهنگیان گفت : یکی از برنامه های این هفته سرکشی به مدارس و تقدیر از زحمات خادمان عرصه فرهنگ و تعلیم و تربیت است  .

وی با بیان اینکه امروز جامعه ما از برکات و آثار شهید مطهری بهره مند است اظهار داشت : همه ما روزی در کلاس درس و در محضر معلمان گرانقدر بودیم و مدیون زحمات آنان هستیم ، معلمان جایگاه رفیع دارند چرا که معلمی شغل انبیاست و کار معلم ، تربیت است .

هم چنین در برنامه دیگر مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به همراه سردار فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در دبیرستان شاهد پسرانه شهید یدالله محمدی و دبیرستان شاهد دخترانه شهید نامدار مرادی در جمع معلمان و عوامل اجرایی آموزشگاه ، روز معلم را به آنان تبریک گفته و از زحمات معلمان قدر دانی شد .

رشید قربانی در دبیرستان شاهد پسران با تبریک روز معلم و تقدیر از حضور مسئولین سپاه در مدارس به احترام روز معلم ، گفت : قدر دانی از مقام معلم و علم وظیفه آحاد جامعه است چرا که معلمان در تعالی و پیشرفت جامعه نقش موثری دارند .

وی افزود : در سال جاری حضور مسئولین استان به نسبت سالهای گذشته در روز معلم در مدارس بیشتر بوده و در راستای بزرگداشت مقام معلم به انحاء مختلف همراهی و مساعدت داشته اند .

سردار فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان نیز با تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی ، تکریم معلمان را تکریم مقام علم و شهامت و ایثار عنوان کرد و با اشاره به نقش معلمان در هدایت گری ، گفت این نقشی است که خداوند به پیامبران داد تا جامعه را بسازند .

در ادامه این برنامه مسئولین در جمع معلمان و عوامل اجرایی دبیرستان شاهد دخترانه شهید نامدار مرادی حضور یافتند و ضمن تبریک هفته معلم ، از زحمات دلسوزانه معلمان این آموزشگاه نیز قدردانی کردند .

گفتنی در سطح شهرستانها و مناطق نیز مسئولین استانی و محلی به همراه مدیران  آموزش و پرورش با حضور در مدارس ، روز معلم را به معلمان تبریک گفتند .   

منبع خبری: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش