سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

حضور حماسی مردم کردستان در راهپیمایی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور حماسی مردم کردستان در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حماسی مردم کردستان در راهپیمایی روز جهانی قدس


بیداری اسلامی

حضور حماسی مردم کردستان در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای سنندج، صبح دیروز جمعه 11 تیرماه راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان کردستان با حضور پرشور مردم روزه‌دار آغاز شد.

مردم روزه دار و مومن شهرستان های مختلف استان کردستان امروز با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.

شهروندان روزه دار استان کردستان  با سر دادن شعارهای به زبان های کُردی و فارسی و  با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر قدس بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام کردند.

امروز مردم کردستان چه شیعه، چه سنی دست در دست هم، مشت‌های گره کرده خود را به نشانه انزجاز از جنایات صهیونیسم در سرزمین فلسطین به سوی آسمان برده و فریاد زده و یکدل و همصدا برای آزادی قدس شریف شعار سر دادند.

مردم شهیدپرور کردستان امروز با حضور گسترده خود در خیابان‌ها بار دیگر نشان دادند که در دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی همواره پیشتاز هستند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری روز جهانی قدس قرائت شد و راهپیمایی کنندگان با فریادهای الله اکبر مفاد آن را تایید کردند.

راهپیمایی کنندگان کردستانی همچنین در پایان پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی را با سر دادن شعارهای 'مرگ بر استکبار' و 'مرگ بر اسراییل' به آتش کشیدند.

 راهپیمایی روز قدس امسال در سنندج با سخنرانی "منوچهر متکی" وزیر اسبق امور خارجه و قرائت بیانیه پایانی در سنندج به پایان رسید.

راهپیمایی روز قدس در شهرستان های مختلف استان از جمله سقز، بانه، مریوان، کامیاران، دیواندره، قروه، بیجار، دهگلان و سروآباد نیز با حضور گسترده مردم این شهرستان ها برگزار شد.

آدرس کوتاه :