جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

حضور حداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات دشمنان ایران را خنثی می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور حداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات دشمنان ایران را خنثی می‌کند

حضور حداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات دشمنان ایران را خنثی می‌کند


نماینده مردم سقز و بانه در مجلس:

محسن بیگلری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته معلم که با حضور مسئولان و معلمان شهرستان در دانشگاه پیام نور بانه برگزار شد با اشاره به جایگاه و منزلت معلم اظهار داشت: معلمان تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جامعه را بر عهده دارند.

وی با اشارخه به انتخابات پیش‌رو گفت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمیم دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت بالایی برخوردار است و در تعیین رشد، عمران و پیشرفت کشور نقش تاثیر‌گذاری دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اهمیت مشارکت مردم در انتخابات تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی و ملت ایران چشم به این انتخابات دوخته‌اند اما حضور پرشور مردم می‌تواند تمام معادلات آنان را خنثی کند.

وی گفت: علی‌رغم اینکه حضور و مشارکت حداکثری مردم نظام را از توطئه‌های دشمنان دور می‌کند از طرفی دیگر نیز سبب انتخاب کاندیدای اصلح می‌شود.

بیگلری انتخابات شوراها را نیز مهم برشمرد و افزود: انتخاب فردی متخصص در  شورای شهر نیز سهم به‌سزایی در عمران و توسعه شهری دارد چرا که شورای توانمند، شهردار کارآمد و متعهد را انتخاب می‌کند و باعث آبادانی و پیشرفت می‌شود.

وی خطاب به همه مردم اظهار کرد: مردم در انتخابات پیش‌رو با تحقیق و شناخت به کاندیداهای خود رأی بدهند.

 

آدرس کوتاه :