رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

حضور حداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات دشمنان ایران را خنثی می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور حداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات دشمنان ایران را خنثی می‌کند

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس:

محسن بیگلری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته معلم که با حضور مسئولان و معلمان شهرستان در دانشگاه پیام نور بانه برگزار شد با اشاره به جایگاه و منزلت معلم اظهار داشت: معلمان تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جامعه را بر عهده دارند.

وی با اشارخه به انتخابات پیش‌رو گفت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمیم دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت بالایی برخوردار است و در تعیین رشد، عمران و پیشرفت کشور نقش تاثیر‌گذاری دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اهمیت مشارکت مردم در انتخابات تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی و ملت ایران چشم به این انتخابات دوخته‌اند اما حضور پرشور مردم می‌تواند تمام معادلات آنان را خنثی کند.

وی گفت: علی‌رغم اینکه حضور و مشارکت حداکثری مردم نظام را از توطئه‌های دشمنان دور می‌کند از طرفی دیگر نیز سبب انتخاب کاندیدای اصلح می‌شود.

بیگلری انتخابات شوراها را نیز مهم برشمرد و افزود: انتخاب فردی متخصص در  شورای شهر نیز سهم به‌سزایی در عمران و توسعه شهری دارد چرا که شورای توانمند، شهردار کارآمد و متعهد را انتخاب می‌کند و باعث آبادانی و پیشرفت می‌شود.

وی خطاب به همه مردم اظهار کرد: مردم در انتخابات پیش‌رو با تحقیق و شناخت به کاندیداهای خود رأی بدهند.