جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

حضور اقوام در راهپیمایی 22 بهمن جلوه گر همگرایی ملی ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور اقوام در راهپیمایی 22 بهمن جلوه گر همگرایی ملی ایران است

حضور اقوام در راهپیمایی 22 بهمن جلوه گر همگرایی ملی ایران است


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:

حضور اقوام در راهپیمایی 22 بهمن جلوه گر همگرایی ملی ایران است

ماموستا فایق رستمی افزود: همه اقشار ایران اسلامی در مبارزه های انقلاب اسلامی شرکت داشتند و با یک رنگی و به رهبری امام خمینی (ره) برای براندازی نظام شاهنشاهی به میدان مبارزه آمدند.
وی با بیان اینکه اتحاد و یکپارچگی از مهمترین اهداف مبارزاتی مردم در میدان های مبارزه بود اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری نهضت انقلاب تا کنون با تکیه بر نیروی مردمی، رهبری های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در سخت ترین شرایط به پیروزی رسیده است.
نماینده مردم کردستان مجلس خبرگان رهبری افزود: با توجه به شرایط حاضر جامعه لازم است تمامی آحاد جامعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کنند و پشتیبانی و حمایت خود از انقلاب اسلامی را به افکار عمومی جهان و دشمنان انقلاب اسلامی ایران نشان دهند.
به گفته ماموستا رستمی، دین اسلام آیینی برای همه مردم با رنگ و نژادهای مختلف است که ایران به عنوان کشوری با تنوع اقوام و فرهنگ ها به عنوان الگویی پایدار در جامعه جهانی برای وحدت و یکپارچگی است.
وی افزود: ملت ایران در کنار هم با حضور پررنگ خویش در راهپیمایی 22 بهمن، پیام مهم انقلاب که اتحاد و همگرایی برای اعتلای دین اسلام و آرمان های آن است را به گوش جهانیان می رساند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این حضور علاوه بر پایداری انقلاب اسلامی ، موجب خنثی کردن دشمنی ها علیه اسلام و انقلاب می شود.
ماموستا رسمی افزود: مردم صبور کردستان که مانند سپری برای انقلاب همیشه در صحنه های مختلف از جمله هشت سال جنگ تحمیلی حضور داشته اند بدون شک همپای مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن برای اعتلای انقلاب اسلامی حضور خواهند داشت.
وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی نشان می دهد که همیشه به صورت جدی برای تحقق آرمان ها و در برابر توطئه ها جدی تر آز گذشته امادگی دارند.
بهمن 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.
هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند.
طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال راهپیمایی 22 بهمن روز جمعه این هفته و قبل از اقامه نماز جماعت جمعه در مناطق مختلف کشور برگزار می شود.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :