جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

حضرت امام (ره) طرح اسراییل بزرگ را به چالش کشید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضرت امام (ره) طرح اسراییل بزرگ را به چالش کشید

حضرت امام (ره) طرح اسراییل بزرگ را به چالش کشید


فرماندار ویژه سقز گفت:

حضرت امام (ره) طرح اسراییل بزرگ را به چالش کشید

علی اکبر ورمقانی در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس در فرمانداری سقز افزود: امام راحل، فرامرزی و فرامنطقه ای می اندیشید و از دغدغه های اصلی ایشان، فلسطین و مبارزه علیه رژیم منحوس صهیونیستی بود.
وی با بیان اینکه، استکبار جهانی، آلت دست صهیونیست ها شده است اضافه کرد: جای بسی تاسف است که کشورهای عربی هنوز از ماهیت رژیم منحوس صهیونیستی آگاه نشده اند.
او اظهار کرد: بیشتر گرفتاری های زمان حضرت محمد(ص) هم مربوط به توطئه های قوم یهود بود و خداوند به خاطر عناد ورزی آنان با دین مبین اسلام، قبله مسلمانان را تغییر داد.
فرماندار سقز ادامه داد: نابودی اسراییل، خواست عمومی مردم ایران است و به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این رژیم 25 سال آینده را به چشم نخواهد دید.
ورمقانی با اشاره به اینکه سردار رشید اسلام، صلاح الدین ایوبی، یکبار فلسطین را آزاد کرد ادامه داد: خواست خدا این است که قدس به عنوان دغدغه جهان اسلام ، از یادها نرود.
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار ویژه سقز هم گفت:روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) یک روز جهانی است که نماد ظلم ستیزی و صف بندی حق در برابر باطل است.
کامیل کریمیان بیان کرد:این یک افتخار بزرگ برای مردم ایران اسلامی است که در صف اول صف بندی های جهان در برابر ظالمان - که نمونه آن برگزاری راهیپمایی قدس است
قرار دارد.
وی با عنوان اینکه، حضور هرچه بیشتر مردم در این راهپیمایی ، برای کشور و جهان اسلام، قوت قلب خواهد بود و نشان دهنده حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و امنیت ملی است تاکید کرد: باید این دستاورد حفظ شود.
ماموستا دکتر عابد نقیبی رییس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز هم با اشاره به آیه ای از قرآن کریم به نیات واقعی صهیونیسم پرداخت و اظهار داشت: صهیونیسم می خواهد که مسلمانان زیر سلطه آنان باشد و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس یک واجب عینی است.
راهپیمایی یوم الله و روزجهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان ساعت 10 صبح از میدان قدس به سمت میدان جمهوری اسلامی شهر سقز برگزار می شود. این راهپیمایی در شهر صاحب هم برگزار می شود.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است

منبع خبرگزاری:ایرنا

آدرس کوتاه :