جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

حجاب موجب کاهش انحرافات و خطاها در جامعه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حجاب موجب کاهش انحرافات و خطاها در جامعه می‌شود

حجاب موجب کاهش انحرافات و خطاها در جامعه می‌شود


رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز بیان کرد:

حجاب موجب کاهش انحرافات و خطاها در جامعه می‌شود

ماموستا عابد نقیبی شامگاه چهارشنبه در همایش مدافعان حریم خانواده در سقز اظهار کرد: امروز بانوان ایران اسلامی الگویی برای تمام بانوان جهان شده‌اند.

وی در ادامه با گرامیداشت روز عفاف و حجاب، اظهار داشت: امروز بانوان در ایران اسلامی در پست‌های مختلف همپای مردان در تلاش هستند.

ماموستا نقیبی ادامه داد: اسلام دین پاک است و باید زنان در این کشور اسلامی در راستای امر به معروف و نهی از منکر حرکت کنند که خوشبختانه تاکنون چنین بوده است.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز افزود: حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) همواره به همسران و اطرافیان خود بر حفظ حجاب دستور می‌فرمودند و ما امروز وظیفه داریم راه و روش آن حضرت را سرلوحه کارهای خود کنیم.

نقیبی ادامه داد: حجاب یک مانع بسیار بزرگ در برابر هواهای نفسانی و شیطانی است و هر اندازه حجاب رعایت شود شاهد کاهش انواع خطا خواهیم بود، چون از لحاظ روانشناسی هم گفته شده هر چیزی که کمتر در دسترس باشد، ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود.

وی گفت: طبق آیات قرآن ارزش زن به حفظ حجاب اوست و زن مسلمان باید با حفظ حجابش در راستای امر به معروف و نهی از منکر حرکت کند.

ماموستا نقیبی ادامه داد: اگر در جامعه مسأله حجاب رعایت نشود بی‌بندوباری بیشتر خواهد بود، پس بر همه ما واجب و ضروری است در راستای ترویج حجاب تلاش کنیم.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز اظهار داشت: از سوی دشمنان ایران اسلامی سالانه میلیاردها دلار برای بی‌حجاب کردن بانوان ما صرف می‌شود که خوشبختانه بیشتر دسیسه‌های آنان نقش برآب شده است.

نقیبی افزود: باید برای خنثی‌کردن پیلان دشمنان در بی‌حجاب کردن جامعه کارهای فرهنگی و دینی گسترش یابد تا باز هم نقشه‌های شیطانی آنان خنثی شود.

وی ادامه داد: تاکنون از سوی مسئولان نظام مقدس اسلامی و در راس آنها یعنی مقام معظم رهبری ارشادات مختلف برای حفظ حجاب و رعایت این اصل اسلامی صورت گرفته و باید رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره آموزه گوش شود.

نقیبی هدف دشمنان را ترویج بی‌حجابی و بی‌بندوباری در جامعه دانست و در این راستا از بانوان خواست راه و روش بانوان صدر اسلام را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

در ادامه این مراسم از بانوان محجبه ادارات، ورزشکاران و بانوان توانمند در زمینه‌های مختلف، با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :