رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

جنایت 28 دی 65 هیچگاه از ذهن مردم سنندج پاک نمی‎شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جنایت 28 دی 65 هیچگاه از ذهن مردم سنندج پاک نمی‎شود

شهردار سنندج گفت:

جنایت 28 دی 65 هیچگاه از ذهن مردم سنندج پاک نمی‎شود

شهردار سنندج و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج دوشنبه شب به مناسبت 28 دی ماه سالروز بمباران شهر سنندج توسط بمبافکنهای رژیم بعث، با خانواده شهید زمانپرور یکی از شهدای این حادثه دردناک دیدار کردند.

شهردار سنندج در این دیدار اظهار داشت: در طول هشت سال جنگ تحمیلی مردم ایران رنجها و مشقتهای  زیادی را تحمل کردند ولی با توکل به خداوند متعال و رشادتهای دلیرمردان و جوانان این مرز و بوم، توانستند در جبهههای حق علیه باطل پیروز شوند.

منوچهر فخری بیان کرد: مردم متدین استان کردستان همواره پیشقراول ولایتمداری بوده و در طول هشت سال دفاع مقدس با جان و دل از آب و خاک خود دفاع کردند.

وی گفت: اکنون در سایه رشادتهای دلاورمردان و  رزمندگان و همچنین به برکت خون شهیدان، امنیت لازم در کشور ما برقرار است.

فخری با بیان اینکه جنایتهای رژیم بعث در روز 28 دی ماه سال 65 هیچگاه از اذهان مردم شهر سنندج پاک نخواهد شد چون این روز، روزی بسیار دردناک در تاریخ سنندج است.

وی افزود: در روز 28 دی ماه بیش از 220 نفر از مردم بیدفاع این شهر بر اثر بمباران هوایی جان خود را از دست دادند و این حادثه برگی دیگر به جنایتهای رژیم بعثی افزود.

شهردار سنندج عنوان کرد: اکنون تمامی مسوولان و مردم ما باید قدران خانواده شهدا باشیم و دیدار با خانواده معظم شهدا جز افتخارات تمامی مسولان است.

فخری ابراز امیدواری کرد، با خدماترسانی شایسته به شهروندان، در راستای توسعه و آبادانی شهر گامهای اساسی برداریم و رهروان خوبی برای شهدا باشیم.

منبع خبرگزاری: فارسجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و خسته نباشيد. پدر بنده در بمباران 28 دي... فرنوش ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۸:۳۳
با سلام خدمت شما مخاطب گرامی، مجموعه خبری 28 دی... kurdistan.irib.ir ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۴:۲۷

kurdistan.irib.ir
با سلام خدمت شما مخاطب گرامی، مجموعه خبری 28 دی ماه هم اکنون در صفحه خبر وب سایت قرار دارد و شما می توانید این مجموعه را دانلود کنید.
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۴:۲۷ در پاسخ فرنوش
فرنوش
با سلام و خسته نباشيد.
پدر بنده در بمباران 28 دي به شهادت رسيدند. شب قبل در اخبار قسمتهايي از خاطرات آن سال را نشان دادند. ظاهرا پدر بنده هم در آن بوده است من موفق به ديدنش نشدم اگر امكانش هست فيلم رو براي من ارسال كنيد ممنون ميشوم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۸:۳۳