جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد

با حضور معاون فرماندار دیواندره:

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد

به گزارش واحد خبر سنندج، معاون فرماندار دیواندره گفت: نمایشگاهی از دستاوردها و صنایع دستی روستاهای دیواندره در ایام نوروز با همکاری بخشداران و امور بانوان فرمانداری برپا می شود.

مهران عارفی ضمن تبریک سال نو گفت: همه ادارات بلاخص ادارات خدمات رسان و بانک‌ها باید تلاش خود را برای فراهم نمودن خدمات مناسب به مسافران شهرستان به‌ کار گیرند.

وی تصریح کرد: ایجاد تسهیلات مناسب برای مسافران و فراهم نمودن مکان های مناسب برای اسکان آنان در اولویت کار ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قرار گیرد.

عارفی اضافه کرد: نظارت بر اماکن عمومی، رستوران‌ها و مکان‌های عرضه مواد خوراکی و غذایی به‌صورت مستمر و به‌ صورت ویژه در ایام نوروز از طریق کمیته نظارت و بازرسی صورت گیرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با شخص خاطی برخورد قاطع و قانونی به عمل آید.

معاون فرماندار دیواندره ابراز کرد: از ۲۹ اسفند تا ۱۲ فروردین سال آینده ۱۰ غرفه از دستاوردها و صنایع‌دستی روستاها با همکاری بخشداری مرکزی، سارال و امور بانوان فرمانداری دیواندره در میدان بسیج ورودی شهر برپا می‌شود.

وی همچنین از شهرداری دیواندره و زرینه خواست نسبت به ترمیم آسفالت خیابانها که محل تردد مسافران می‌باشد اقدام نماید.

مهران عارفی تصریح کرد: بعد از ایام نوروز عملکرد کلیه ادارات در ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۵ مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.