جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

جشن ستارگان با حضور نفرات برتر کنکور 1394 در کامیاران برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن ستارگان با حضور نفرات برتر کنکور 1394 در کامیاران برگزار شد

رئیس اداره آموزش و پرورش کامیاران خبرداد:

جشن ستارگان با حضور نفرات برتر کنکور 1394 در کامیاران برگزار شد

نبی ساعدی با اشاره به اینکه برترین های کنکور باید برای دانش آموزان پشت کنکوری الگو باشند افزود: هدف آموزش و پرورش از برگزای این مراسم آشنایی بیشتر دانش آموزان پشت کنکوری با افراد موفق سال های گذشته است تا پشت کنکوری ها بتوانند با راهنمایی ها و تجربیات افراد موفق، از این مرحله حساس زندگی با موفقیت عبور کنند.
وی با تاکید بر اینکه شانس وجود خارجی ندارد اظهار کرد صاحبان جایگاه ها و موقعیت های بالا کسانی هستند که ثانیه های زندگی شان را غنیمت شمرده اند و تمام آنچه را که به دست آورده اند جز تلاش خود دلیل دیگری نداشته است.
ساعدی در خصوص تمایل خانواده ها به تحصیل فرزندانشان در رشته های پر درآمد گفت: خدمت به کشور محدود به چند رشته ای خاص نمی شود اگر قصد خدمت صادقانه باشد در هر رشته و گرایش که باشد می شود به کشور خدمت کرد و هر کدام از رشته ها جایگاه خاص خود را دارند که باید برای همه آنها به یک اندازه احترام قائل بود.
رئیس اداره آموزش و پرورش کامیاران در ادامه بیان کرد از نخبگان و برترین های علمی بیشتر از هر قشر دیگری انتظار می رود دارای تفکر باشند زیرا دیدن، درک کردن و کمک رساند به همنوع خود یکی از وظایف آنها در جامعه است.
وی اظهارکرد نخبگان برای پیشرفت هرچه بیشتر کشور باید به کم هم قناعت کنند.
در پایان این مراسم به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا