جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تیم هندبال زنان شهرداری سنندج راهی جام باشگاه‌های آسیا در قزاقستان می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تیم هندبال زنان شهرداری سنندج راهی جام باشگاه‌های آسیا در قزاقستان می‌شود

تیم هندبال زنان شهرداری سنندج راهی جام باشگاه‌های آسیا در قزاقستان می‌شود


به نمایندگی از ایران

نخستین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های هندبال زنان آسیا با حضور 6 تیم از روز چهارشنبه هفته جاری در کشور قزاقستان آغاز می‌شود.

 این رقابت‌ها با حضور 3 تیم از قزاقستان، یک تیم از ازبکستان، یک از تیم قطر و تیم شهرداری سنندج به نمایندگی از کشورمان ایران به مدت 7 روز برگزار می‌شود.

تیم شهرداری سنندج با ترکیب سیران احمدی، دلنیا محمودی، اسرا فتاحی کردستانی، شیدا ابوالقاسمی، سمیرا علی رمایی، کژال امینی، شقایق باپیری، پریا فرجی، دنیا امانی، سیران رجبی نیا، اسرا زندی، مژگان قهرمانی در مسابقات شرکت خواهد کرد.

نشمین و نسرین شافعیان سرمربی و مربی، اکرم حبیب لو و زهرا آوجیان نیز به ترتیب تحت عنوان فیزیوتراپ و سرپرست، تیم شهرداری سنندج را در مسابقات همراهی می‌کنند.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون هندبال، بازیکنان تیم شهرداری سنندج در اولین دیدار خود روز چهارشنبه 5 آبان به مصاف نماینده قزاقستان می‌روند.

نخستین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های هندبال زنان آسیا طی روزهای 5 تا 11 به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود.

تساوی آبیدر سنندج در هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم کشور

هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور برگزار شد و آبیدر سنندج نماینده استان کردستان در مصاف با تیم خلخال به تساوی یک بر یک رضایت داد.

هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور امروز در گروه‌های مختلف مسابقات پیگیری شد.

تیم آبیدر سنندج در ادامه این رقابت‌ها میهمان افرا درب تبریز(خلخال) بود که هر دو تیم در پایان 90 دقیقه بازی یک بر یک مساوی رضایت دادند. نماینده استان کردستان تاکنون در این مسابقات دو بُرد و یک تساوی را تا هفته سوم بدست آورده است.

رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور با حضور 65 تیم برگزار می شود و بازی‌ها را در 5 گروه 13 تیمی برگزار خواهد شد.

تیم آبیدر سنندج در گروه C این مسابقات قرار دارد و با تیم‌های آلومنیوم آبسگون، عقاب تبریز، پاراگ تهران، رستگار دندی زنجان، افرا درب تبریز(خلخال)، شاهین مهر تهران، کاویان نقده، ماهان تندیس تهران، شهید باقری اسلام آباد، بهره برداری مترو تهران، فجر دهلران و مهرگان دره شهر ایلام همگروه است.

آبیدر سنندج در هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور روز 9 آبان ماه در استادیوم ملک نیا میزبان دره شهر ایلام خواهد بود.

 

آدرس کوتاه :