سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد


مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور؛

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد

سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور، به میزبانی استان فارس در شیراز برگزار و تیم فوتسال دانش آموزان پسر دوره دوّم متوسطه استان با کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات، شگفتی ساز شد.

مُدیرکل آموزش و پرورش کُردستان با بیان اینکه مسابقات فوتسال قهرمانی دانش آموزان دوره دوّم متوسطه با شرکت ۲۸ تیم از استانهای سراسر کشور برگزار شد، افزود: دانش آموزان فوتسالیست استان در این دوره، بعد از پنج بُرد پیاپی به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کردند و در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۲ تیم خراسان رضوی را شکست دادند تا در بازی پایانی به مصاف تیم مازنداران بروند.

رشید قربانی اظهار کرد: در این دیدار نهایی و فینال مسابقات که با حضور ناظم الشریعه، سر مربی تیم ملی فوتسال ایران برگزار شد، دانش آموزان کُردستانی با ارائه یک بازی برتر، حریف خود را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دادند و برای اولبن بار بر سکوی قهرمانی فوتسال دانش آموزی کشور تکیه زدند.

در پایان این رقابت‌ها و بر اساس اعلام سرپرست فنی مسابقات، بهداد شیخ احمدی، آرش زندی و متین محمّدی به ترتیب به عنوان فنی‌ترین بازیکن، بهترین گل زن و بهترین دروازه بان مسابقات معرفی شدند.

 

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستان

آدرس کوتاه :