رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد

مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور؛

تیم فوتسال کُردستان قهرمان مسابقات دانش آموزان کشور شد

سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور، به میزبانی استان فارس در شیراز برگزار و تیم فوتسال دانش آموزان پسر دوره دوّم متوسطه استان با کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات، شگفتی ساز شد.

مُدیرکل آموزش و پرورش کُردستان با بیان اینکه مسابقات فوتسال قهرمانی دانش آموزان دوره دوّم متوسطه با شرکت ۲۸ تیم از استانهای سراسر کشور برگزار شد، افزود: دانش آموزان فوتسالیست استان در این دوره، بعد از پنج بُرد پیاپی به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کردند و در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۲ تیم خراسان رضوی را شکست دادند تا در بازی پایانی به مصاف تیم مازنداران بروند.

رشید قربانی اظهار کرد: در این دیدار نهایی و فینال مسابقات که با حضور ناظم الشریعه، سر مربی تیم ملی فوتسال ایران برگزار شد، دانش آموزان کُردستانی با ارائه یک بازی برتر، حریف خود را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دادند و برای اولبن بار بر سکوی قهرمانی فوتسال دانش آموزی کشور تکیه زدند.

در پایان این رقابت‌ها و بر اساس اعلام سرپرست فنی مسابقات، بهداد شیخ احمدی، آرش زندی و متین محمّدی به ترتیب به عنوان فنی‌ترین بازیکن، بهترین گل زن و بهترین دروازه بان مسابقات معرفی شدند.

 

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستان