سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

تیم راه‌یاب ملل سنندج در هفته نوزدهم نماینده خرم‌آباد را شکست داد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تیم راه‌یاب ملل سنندج در هفته نوزدهم نماینده خرم‌آباد را شکست داد

تیم راه‌یاب ملل سنندج در هفته نوزدهم نماینده خرم‌آباد را شکست داد


رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور:

تیم راه‌یاب ملل سنندج در هفته نوزدهم نماینده خرم‌آباد را شکست داد

دور برگشت رقابت‌های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

راه‌یاب ملل سنندج ظهر امروز در هفته نوزدهم این رقابت‌ها با حضور نماینده فدراسیون در استادیوم ملک‌نیا به مصاف تیم خیبر خرم آباد رفت.

در ابتدای بازی در دقیقه 35 راه‌یاب ملل سنندج با فشار و حملات تیم حریف گل اول را دریافت کرد و این جدال با نتیجه یک بر صفر در نیمه نخست پایان یافت.‌ ‌ ‌ ‌ ‌   

در ادامه این دیدار شاگردان شرمین رحمتی در یک بازی تکنیکی و با انجام حملات پی‌درپی در دقایق 58، 78 و 87 توسط سرشین کمانگر، آزاده قمری و فاطمه صاقی به گل رسید و با نتیجه 3 بر یک این بازی را به سود خود پایان داد.

نماینده استان کردستان با این پیروزی 16 امتیازی می‌شود و با کسب نتیجه تیم‌های دیگر حاضر در رقابت‌های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه‌های کشور جایگاه تیمی راه‌یاب ملل تا هفته نوزدهم مشخص خواهد شد.

راه‌یاب ملل سنندج در هفته بیستم رقابت‌ها روز ششم اسفندماه خارج از خانه در مقابل تیم قدرتمند شهرداری بم می‌رود. 

در این رقابت‌ها 12 تیم از باشگاه‌های کشور حضور دارند و دیدارهای خود را در یگ گروه به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

تیم‌های راه‌یاب ملل سنندج، استقلال خوزستان، همیاری شهرداری ارومیه، خیبر خرم‌آباد، استقلال تهران، ارسن تهران، آینده سازان میهن نجف‌آباد اصفهان، قشقای شیراز، ذوب‌آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، شهرداری بم و شهرداری سیرجان در این رقابت‌ها حضور دارند.

شرمین رحمتی سرپرست و مربی و پریسا بهشتی‌زاد به عنوان کمک مربی تیم راه‌یاب ملل سنندج را در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور هدایت می‌کنند.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :