جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تیم راه‌یاب ملل سنندج، خیبر خرم‌آباد را گلباران کرد - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

تیم راه‌یاب ملل سنندج، خیبر خرم‌آباد را گلباران کرد

تیم راه‌یاب ملل سنندج، خیبر خرم‌آباد را گلباران کرد


لیگ برتر فوتبال بانوان

تیم راه‌یاب ملل سنندج، خیبر خرم‌آباد را گلباران کرد

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور امروز و در هفته هشتم آن در شهرهای مختلف برگزار شد.

تیم راه‌یاب ملل سنندج در ادامه این رقابت‌ها در یک هوای سرد زمستانی به مصاف خیبر خرم آباد رفت.

در پایان این دیدار، تیم راه‌یاب ملل سنندج در یک کار تیمی و تهاجمی 7 بار دروازه خیبر خرم‌آباد را باز کرد و با نتیجه 7 بر صفر حریف خود را شکست داد و شگفتی‌ساز هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور شد.

بیان محمودی، زهره جلالی، هلاله عبداللهی، پریسا کرمی و سمیه خرمی در دقایق مختلف 7 بار توپ را از خط دروازه تیم خیبر خرم آباد عبور دادند.

نماینده استان کردستان تاکنون 4 بُرد و 4 باخت را در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور کسب کرده است.

در این رقابت‌ها 12 تیم از باشگاه‌های کشور حضور دارند و دیدارهای خود را در یک گروه به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

تیم‌های راه‌یاب ملل سنندج، استقلال خوزستان، همیاری شهرداری ارومیه، خیبر خرم آباد، استقلال تهران، ارسن تهران، آینده‌سازان میهن نجف آباد اصفهان، قشقایی شیراز، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، شهرداری بم و شهرداری سیرجان در این رقابت‌ها حضور دارند.

نماینده استان کردستان در ادامه این رقابت‌ها، روز سه‌شنبه آینده در استادیوم ملک نیا سنندج میزبان شهرداری بم خواهد بود.

شرمین رحمتی سرپرست و مربی و پریسا بهشتی زاد به عنوان کمک مربی تیم راه‌یاب ملل سنندج را در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور هدایت می‌کنند.

کالای ورزشی دانش‌آموز سنندج قهرمان رقابت‌های فوتسال نونهالان کردستان شد

هفته پایانی مسابقات فوتسال نونهالان استان کردستان امروز برگزار شد و تیم کالای ورزشی دانش‌آموز سنندج موفق شد عنوان قهرمانی را بدست آورد.

در این مسابقات 4 تیم از شهرستان‌های تابعه به رقابت پرداختند و دیدارهای خود را به صورت دوره‌ایی به مدت سه هفته برای کسب عنوان قهرمانی برگزار کردند.

کالای ورزشی دانش‌آموز سنندج، ماهان مریوان، چاپ معلم سنندج و آروین سقز تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات فوتسال نونهالان استان کردستان بودند.

در هفته پایانی تیم کالای ورزشی دانش‌آموز سنندج 8 بر 1 ماهان مریوان را شکست داد و آروین سقز با نتیجه 3 بر صفر چاپ معلم را مغلوب کرد.

در پایان این رقابت‌ها، کالا ورزشی دانش‌آموز سنندج با 9 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد، ماهان مریوان و آروین سقز به ترتیب با 6 و 3 امتیاز عناوین دوم و سوم را بدست آوردند.

گفتنی است، تیم کالا ورزشی دانش‌آموز سنندج نماینده استان کردستان در مسابقات فوتسال قهرمانی نونهالان کشور خواهد بود.

منبع خبرگزاری: فارس