جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

تیم تکواندو دختران شهرداری سقز در جایگاه چهارم نیم فصل قرار گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم تکواندو دختران شهرداری سقز در جایگاه چهارم نیم فصل قرار گرفت

تکواندو دختران شهرداری سقز در جایگاه چهارم

تیم تکواندو دختران شهرداری سقز در جایگاه چهارم نیم فصل قرار گرفت

هفته نهم تا یازدهم لیگ تکواندوی دختران با انجام 15 مبارزه، روز جمعه 25 دی‌ماه در خانه تکواندو برگزار شد و با پایان دور رفت، لوازم خانگی کن، عنوان قهرمانی نیم فصل این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

 

در این مسابقات 129 هوگوپوش در قالب 11 تیم لوازم خانگی کن، کوروش، بسیج ورزشکاران هیات تکواندو بروجرد، شهرداری سقز، هیات تکواندو شمال شرق، هلال احمر مازندران، اداره ورزش و جوانان هشتگرد، دانشگاه پیام نور، مدال آوران البرز، هیات تکواندو استان گیلان و هیات تکواندو استان خوزستان در خانه تکواندو فدراسیون با هم به رقابت پرداختند.  

تیم شهرداری سقز در با نتیجه مشابه 7 بر 1 مقابل تیم های هیأت تکواندو خوزستان و هیات تکواندو شمال شرق یک به پیروزی دست یافت و در مصاف با تیم کوروش شکست خورد و با کسب 19 امتیاز در جایگاه چهارم مرحله پایانی دور رفت مسابقات قرار گرفت.

 

تیم لوازم خانگی کن با 9 برد و یک تساوی از 10 بازی و کسب 28 امتیاز قهرمان نیم فصل شد، کوروش با 8 برد و دو تساوی و کسب 26 امتیاز در رده دوم باقی ماند و هیات تکواندو استان گیلان با 8 برد، یک تساوی و یک باخت و 25 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی جای گرفت.

اسراء هاشمی ، نیان شامحمدی ، سمیه خان بابائی ، روناک حسین زاده ، پریا پور نعمت ، شهرزاد نقدی ، روژین ملکی و الناز امیری ترکیب تیم تکواندو شهرداری سقز را در اوزان مختلف تشکیل می دهند.

تیم شهرداری سقز به سرپرستی سمیه محمد پناه ، سرمربیگری فاطمه نعمتی و مربیگری مهری شعبانی در یازدهمین دوره لیگ تکواندوی بانوان کشور شرکت خواهد کرد.