سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

تیم آینده سازان سنندج به لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تیم آینده سازان سنندج به لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور صعود کرد

تیم آینده سازان سنندج به لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور صعود کرد


مرحله نهایی رقابت های فوتبال نونهالان کشور :

تیم آینده سازان سنندج به لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور صعود کرد

مرحله نهایی رقابت های فوتبال نونهالان کشور در ورزشگاه توحید عباسی تبریز پایان یافت و دو تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شدند.

این مرحله با حضور 8 تیم در دو منطقه کشور به مدت 4 روز به میزبانی گناوه و تبریز برگزار شد که با مشخص شدن 4 تیم صعود کننده به رقابت های لیگ برتر به کار خود پایان داد.

تیم آینده سازان سنندج در تبریز با گسترش فولاد تبریز، شهر جدید البرز و مهدیه تبریز همگروه بود و موفق شد با یک بُرد، یک باخت و تساوی به لیگ برتر راه یابد.

آینده سازان سنندج در مصاف با تیم مهدیه تبریز به پیروزی دست یافت و با شهر جدید البرز تساوی کرد و در مقابل تیم قدرتمند گسترش فولاد دیگر نماینده تبریز مغلوب شد.

تیم گسترش فولاد تبریز و تیم آینده سازان سنندج به ترتیب با امتیازات 7 و 4 و کسب جایگاه اول و دوم دو تیم صعود کننده به رقابت های لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور بودند.

همچنین در گروه دیگر مسابقات که در شهر گناوه برگزار شد تیم های فولاد یزد و یاسوج نیز به رقابت های لیگ برتر صعود کردند.

در تیم آینده سازان سنندج سینا الهیار زاده، سهند محمدی، رضاحسین زاده، محمد فتح اله زاده، کامیار با توبه، نوید بهرامی، آرتا رضایی، پارسا صالح یار، کیانوش کدخدایی، پیام کریمیان، امیرحسین علیخانی، اهورا میرزایی، مبین صالح، مبین رمضانی، رادین حسین زاده، ایوب حسینی، پیام مردای و ذکریا کریمیان نقش آفرینی کردند و به مصاف تیم های شرکت کننده در این مسابقه ها رفتند.

گفتنی است، صابر ساعدپناه مربی، بهاء ملکی و منصور حسن زاده به عنوان کمک مربی تیم آینده سازان را در رقابت های فوتبال نونهالان کشور هدایت و همراهی می کردند.

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان

آدرس کوتاه :