رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

تولید و اشتغال دغدغه مسئولان شهرستانی باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید و اشتغال دغدغه مسئولان شهرستانی باشد

فرماندار شهرستان سروآبادبیان کرد:

تولید و اشتغال دغدغه مسئولان شهرستانی باشد

علی مفاخری روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار کرد: بحث تولید و اشتغال باید به صورت ویژه در دستور کار مسئولان شهرستانی باشد و در پایان سال بتوانند کارنامه قابل قبولی در این زمینه ارائه کنند.
وی ادامه داد: شهرستان سروآباد ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی به ویژه در بخش کشاورزی، باغداری و گردشگری دارد، بنابراین همه مسئولان شهرستانی باید زمینه لازم برای تولید و اشتغال جوانان را فراهم کنند.
فرماندار شهرستان سروآباد خدمتگزاری به مردم را وظیفه مسئولان بیان کرد و افزود: فرصت خدمتگزاری به مردم بسیار محدود است و همه مسئولان باید با تعامل بین بخشی و ارتباط بیشتر با مردم زمینه خدمتگزاری صادقانه و بی منت را فراهم کنند.
وی بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: مردم ولی نعمتان نظام هستند و تکریم و رسیدگی به امورات آنها یک وظیفه و یک ضرورت است که مسئولان باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند، بنابراین دغدغه مسئولان باید انجام کارهای مردم باشد.
او بر لزوم حضور مسئولان در بین مردم و ارائه گزارش عملکرد و اقدامات تاکید کرد و افزود: مسئولان باید در بین مردم حضور داشته باشند و در تریبون نماز جمعه مهمترین اقدامات و عملکرد خود را برای مردم تشریح کنند.
وی ادامه داد: حضور مدیران کل در شهرستان ها به پیشبرد اهداف، اجرای پروژه ها و طرح ها و همچنین ایجاد روحیه و انگیزه در بین مسئولان شهرستانی بسیار تاثیرگذار است.
وی به نامناسب بودن جاده ارتباطی سروآباد سنندج اشاره کرد و افزود: مسیر ارتباطی سروآباد به سنندج حدفاصل روستای نیاباد و کرآباد مدت زیادی است که شرایط بسیار مناسبی دارد اما علی رغم مکاتبات فراوان با مدیران کل استانی متاسفانه هنوز این مسیر به دلیل برگزار نکردن مناقضه و واگذار نکردن به پیمانکار شرایط نامناسبی دارد.
وی اضافه کرد: سروآباد یک شهرستان ویژه است که کار کردن در آن به نسبت سایر شهرستان ها متفاوت تر بوده، مردمانی مرزدار، غیور و مهمان نوازی دارد که شایسته خدمتگزاری مسئولان هستند، بنابراین مسئولان استانی باید به شهرستان سروآباد توجه ویژه ای داشته باشند.
وی اظهار کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات باعث یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام شد و برای دشمنان ثابت شد که انقلاب ایران یک انقلاب برخواسته از بطن مردم است که هیچ حکومت و ابرقدرتی توان مقابله با آن را ندارد.
وی خواستار ارزیابی پروژه ها و طرح ها عمرانی، خدماتی و تولیدی شد و افزود: مسئولان شهرستانی یک ارزیابی کلی از وضعیت پروژه ها و طرح ها در سطح شهر و روستاها را انجام داده و تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام را در اولویت کاری امسال خود قرار دهند.
وی در ادامه با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران گفت: این اقدامات تروریستی از جانب دشمنان برای ایجاد تفرقه و اختلاف و برهم زدن اتحاد و حدت ملت ایران بود که با هوشیاری نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی خنثی شد.
بخشدار مرکزی شهرستان سروآباد نیز با تقدیر و تشکر از حضور پرشور ملت در انتخابات 29 اردیبهشت ماه اظهار کرد: حماسه سیاسی ملت ایران با حضور پرشور در پای صندوق های رای محقق شد و هم اکنون زمان حماسه اقتصادی است.
سیدعطا حسینی ادامه داد: شهرستان سروآباد یک شهرستان ویژه است که برای توسعه و پیشرفت نیازمند سرمایه گذاری های دولتی و خصوصی است بنابراین همه مسئولان باید در راستای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی تلاش کنند.
وی اضافه کرد: حمایت از سرمایه گذاران فعلی بخش خصوصی در شهرستان سروآباد یک ضرورت است و همه مسئولان و خود مردم نیز باید از این سرمایه گذاران حمایت کنیم.
در ادامه امامان جمعه شهرستان سروآباد با محکوم کردن حملات تروریستی این گونه اقدامات را نقشه دشمنان برای ایجاد تفرقه و اختلاف در بین اهل تشییع و اهل تسنن دانستند و بر لزوم بیداری و هوشیاری مردم در برابر این تهدیدات نرم دشمنان تاکید کردند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا