سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

توسعه کشور در سایه توجه به ظرفیت‌های بخش خصوصی اتفاق می‌افتد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توسعه کشور در سایه توجه به ظرفیت‌های بخش خصوصی اتفاق می‌افتد

توسعه کشور در سایه توجه به ظرفیت‌های بخش خصوصی اتفاق می‌افتد


رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج:

توسعه کشور در سایه توجه به ظرفیت‌های بخش خصوصی اتفاق می‌افتد

سیدکمال حسینی شامگاه یکشنبه در شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت استان کردستان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج برگزار شد، این شورا یکی از شوراهای مهم است اما مدیران برخی از دستگاه‌ها در جلسات شورا شرکت نمی‌کنند و یا در خوشبینانه‌ترین حالت، معاونین را می‌فرستند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج با بیان اینکه اقتصاد یکی از اساسی‌ترین موضوعات در کشور ما است، گفت: اهمیت این حوزه را می‌توان از کلام رهبر تا سیاست‌های کلان کشور کاملا احساس کرد.

وی خاطرنشان کرد: توجه و تاکید بر جایگاه بخش خصوصی و خصوصی‌سازی درصد بالایی از کارها از مباحثی است که همواره از سوی دولتمردان بر آن تاکید شده است.

حسینی تصریح  کرد: شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت یکی از حساس‌ترین جلساتی است که تمام متولیان بخش دولتی و بخش خصوصی توجه خاصی به آن داشته باشند.

وی اضافه کرد: مدیرانی که در این جلسات شرکت نمی‌کنند نشانه این است که اعتقادی به سیاست‌های کلان کشور و نام‌گذاری سال‌ها از سوی مقام معظم رهبری ندارند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج خواستار توجه هرچه بیشتر به بخش خصوصی شد و گفت: توسعه کشور تنها در سایه توجه و اهمیت به توان و ظرفیت‌های بخش خصوصی امکان‌پذیر است.

وی اذعان کرد: باید با تعامل و همبستگی بیشتر و برگزاری شوراهای گفت‌وگو راه‌های کاربردی و قابل عملیاتی شدن برای رفع مشکلات اقتصادی و بخش تولید کشور پیدا کنیم.

 

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :