سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

توسعه کشاورزی مدرن اشتغال پایدار را تحقق می‌بخشد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توسعه کشاورزی مدرن اشتغال پایدار را تحقق می‌بخشد

توسعه کشاورزی مدرن اشتغال پایدار را تحقق می‌بخشد


امام جمعه سقز گفت:

توسعه کشاورزی مدرن اشتغال پایدار را تحقق می‌بخشد

ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های امروز نماز جمعه در سقز اظهار کرد: امروز رژیم جنایتکار اسرائیل به تمام معنا با مسلمان فلسطینی ظلم و جنایت می‌کند و در این ماه مبارک حتی اجازه حضور آنان را در مسجد‌الااقصی را نمی‌دهد.

وی ادامه داد: رژیم غاصب صهیونیستی قبله اول مسلمانان را محاصره کرده و این یک ظلم بسیار بزرگ به مومنین روزه‌دار و مسلمانان فلسطینی است و در برابر این ظلم آشکار هیچ کدام از نهادهای مدنی بین‌المللی حرفی نمی‌زنند و در برابر آن کر و لال شده‌اند.

ماموستا حسینی گفت: باید مسلمانان جهان در برابر این ظلم و تجاوز صهیونیست‌ها بایستند و آن را محکوم کنند و ما هم در این ماه پر خیر و برکت رمضان از خداوند بزرگ و توانا می‌خواهیم شر رژیم غاصب صهیونیستی را از سر مردم مسلمان فلسطین کم کند.

امام جمعه سقز در ادامه خطبه‌های نماز با تبریک هفته جهاد کشاورزی به کشاورزان و مسئولان جهاد کشاورزی، کشاورزی را یکی از محورهای توسعه در استان دانست و گفت: کشاورزی ما به هر میزان که مدرن باشد، ضمن تولید محصولات خوب و با کیفیت اشتغال پایدار را در کشور فراهم می‌سازد.

وی تصریح کرد: غذای سالم ما از دست کشاورزان زحمتکش تولید و در اختیار همه قرار می‌گیرد از این رو رفع مشکلات این قشر زحمتکش ضروری است.

ماموستا حسینی در ادامه با تبریک به اعضای جدید شورای شهر که از سوی مردم برگزیده شده‌اند، از همه آنان خواست در راستای توسعه شهر و در جهت رفع مشکلات شهری حرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه در دهه سوم رمضان قرار داریم، از مومنین روزه‌دار خواست در این روزهای پایانی ماه پر خیر و برکت رمضان در راستای رضای پروردگار قدم بردارند و آنچه را که مورد رضایت خداوند است انجام دهند.

 

منیع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :