جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

توسعه همه‌جانبه ورزش کردستان نیازمند کار پژوهشی است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توسعه همه‌جانبه ورزش کردستان نیازمند کار پژوهشی است

توسعه همه‌جانبه ورزش کردستان نیازمند کار پژوهشی است


مدیرکل ورزش کردستان عنوان کرد:

توسعه همه‌جانبه ورزش کردستان نیازمند کار پژوهشی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در این نشست اظهار کرد: شورای پژوهش و فنآوری اداره‌کل به عنوان اتاق فکر ورزش استان عمل خواهد کرد و جایگاه آن به عنوان مرکز راهبردی ورزش کردستان در بخش‌های قهرمانی و همگانی مهم است.

حامد جولایی افزود: با برگزاری جلسات شورای علمی پژوهشی و تلاش مضاعف و کمک اساتید و دانش آموختگان در استان، شاهد توسعه ورزش به صورت علمی و آکادمیک خواهیم بود و برای تحقق این امر، کوشش جهادی سرلوحه تمام فعالیت‌ها قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: توسعه همه جانبه ورزش و فرهنگ در کردستان، نیازمند کارهای علمی و پژوهشی است و انتظار می‌رود با برنامه ریزی مناسب و ارائه طرح‌های پژوهشی متناسب با نیاز استان، شاهد توسعه ورزش باشیم.

جولایی گفت: توجه به مسائل علمی و پژوهشی در زمینه بررسی چالش‌ها و فرصت‌های فراروی ورزش قهرمانی و همگانی، ورزش بانوان و موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورزش کردستان از اولویت‌های شورای علمی پژوهشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان است.

در پایان این جلسه مصوب شد، استادان دانشگاه، مشکلات پیش روی ورزش و جوانان استان کردستان را بررسی و به صورت یک طرح به فراخوان گذاشته و در پایان بهترین آنها برگزیده خواهند شد.

گفتنی است، شورای علمی پژوهشی با حضور مدیرکل و معاونین اداره‌کل ورزش و جوانان استان کردستان و اساتید دانشگاه زیر نظر مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان تشکیل و جلسات آن برگزار می‌شود.

منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :