سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

توزیع هدایای مقام معظم رهبری به ارزش یک میلیارد تومان در بین دانش آموزان مدارس استان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توزیع هدایای مقام معظم رهبری به ارزش یک میلیارد تومان در بین دانش آموزان مدارس استان

توزیع هدایای مقام معظم رهبری به ارزش یک میلیارد تومان در بین دانش آموزان مدارس استان


مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

توزیع هدایای مقام معظم رهبری به ارزش یک میلیارد تومان در بین دانش آموزان مدارس استان

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، نمایندگان بنیاد علوی کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، بیش از  10 هزار و 505 دست پوشاک شامل مانتو، شلوار، کفش و تی شرت، اهدای دفتر مقام معظم رهبری در بین دانش آموزان مدارس حاشیه و روستاهای نواحی یک و دو سنندج در دبیرستان دخترانه سروش توزیع شد.

رشید قربانی، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، در حاشیه این مراسم گفت: طرح توزیع کفش و پوشاک در بین دانش آموزان شهرستان ها و مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته استان، توسط دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با همت موسسه بنیاد علوی از سال 85 در حال اجراست و امسال نیز این هدایا در بین دانش آموزان مدارس حاشیه و روستاهای نواحی یک و دو سنندج توزیع می شود.

وی افزود: هدایای مذکور در بین دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول روستایی نواحی یک و دو سنندج  شامل 10 هزار و 505 دست کفش، شلوار و تی شرت برای پسران و کفش و مانتو شلوار برای دختران به ارزش یک میلیارد تومان توزیع خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه توزیع هدایا در سایه عنایات ویژه مقام معظم رهبری به دانش آموزان مناطق محروم در  سراسر کشور در حال اجرا است؛ گفت: محرومیت زدایی و تشویق دانش آموزان مناطق محروم از اهداف این طرح می باشد.

شایان ذکر است؛ امسال برای نهمین سال متوالی این هدایا در بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع می شود و با اجرای آن در نواحی یک و دو سنندج، کلیه 16 شهرستان، منطقه و ناحیه استان تحت پوشش کامل این طرح قرار گرفته اند. 

منبع خبری:روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان

آدرس کوتاه :