جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

توزیع بیش از ١٣ هزار بسته معیشتی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توزیع بیش از ١٣ هزار بسته معیشتی

توزیع بیش از ١٣ هزار بسته معیشتی


توزیع بیش از ١٣ هزار بسته معیشتی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در آیین توزیع کمک‌های مومنانه گفت: شاهد یک همبستگی کلی در کشور هستیم و می‌بینیم مسلمانان در جهان هم در مقابل اهانت به محور وحدت مسلمین یکصدا شده‌اند.
 
سردار سیدصادق حسینی گفت: دولت، سپاه و مسوولان موظف هستند به مشکلات مردم رسیدگی کنند و تاکید رهبری هم این بوده است که نیازمندترین افراد در دورترین نقاط مورد توجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مردم با رعایت اصول بهداشتی آنچه را که می‌توانند و در توان دارند برای حفظ سلامت افراد انجام دهند، اضافه کرد: برای اینکه افراد کمتری به این بیماری مبتلا شوند باید همکاری تنگاتنگی میان مسوولان و مردم وجود داشته باشد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان هم در این مراسم با اشاره به اینکه ماه مولود در کردستان ماه مدح و ثنای پیامبر (ص) که در این روز‌ها به ماه کمک به یکدیگر تبدیل شده است، اضافه کرد: جای تقدیر دارد که سپاه در سطحی گسترده به جمع‌آوری کمک‌های مومنانه در راستای منویات رهبری پرداخت. 
 
رییس مرکز اسلامی سنندج هم در این آیین با اشاره به ایام ربیع‌الاول گفت: وجود پیغمبر (ص) مایه رحمت و وحدت و برکت در جامعه اسلامی بوده است.
آدرس کوتاه :