سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

تودیع و معارفه مدیر کل جمعیت هلال احمر استان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تودیع و معارفه مدیر کل جمعیت هلال احمر استان

تودیع و معارفه مدیر کل جمعیت هلال احمر استان


تودیع و معارفه مدیر کل جمعیت هلال احمر استان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، دبیر کل جمعیت هلال احمر درسنندج گفت: پرسنل، داوطلبان و کسانی که در این جمعیت فعال دارند، با آموزش به مردم، دانش امدادرسانی را به جامعه انتقال دهند تا در بحران‌ها شاهد کمترین آسیب‌ها باشیم.

محمدحسن قوسیان مقدم گفت: نیرو‌های این جمعیت، در جهت اهداف اصلی خود حرکت کنند، ضمن اینکه بی‌طرفی شرط اساسی خدمت در جمعیت هلال احمر است.

دبیر کل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از نطر اصول مشابهت‌های زیادی با این نهاد در ۱۹۲ کشور جهان داریم، یادآور شد: از آنجایی که هدف ما ارائه خدمات انسان‌دوستانه به حادثه‌دیدگان است، باید تمام تلاش خود را بکار گیریم واقعی خود برسیم.

قوسیان مقدم به تلاش و فعالیت‌های داوطلبان و امور خیرخواهانه آنان اشاره کرد و گفت: امدادگران عاشقانه در راه ارائه خدمات انسان‌دوستانه گام برمی‌دارند و این خدمات بی‌دریغ باید به اطلاع مردم برسد تا اعتماد جامعه به هلال احمر دوچندان شود.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های منحصر به فردی در بحث توانبخشی و در استان‌های مرزی که با مین و ادوات باقی مانده دوران جنگ ارتباط دارند، صورت گرفته است، تاکید کرد: همه مردم عضو جمععیت هلال احمر هستند و در‌های این جمعیت به روی اقشار مختلف جامعه باز است.

حجت‌الاسلام جواد دهقانی مسئوول دفتر نمایندگی، ولی فقیه جمعیت هلال احمر کردستان گفت: مردم کردستان هرگاه در حوادث مختلف نیاز به کمک بود، دست یاری به سمت ما دراز کردند و این بسیار ارزشمند است.

در این مراسم از خدمات محمدباقر محمدی تکریم و پیام جلالی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر کردستان معرفی شد.
آدرس کوتاه :