سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

توجه به حوزه های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار قرار دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

توجه به حوزه های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار قرار دارد

توجه به حوزه های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار قرار دارد


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان:

توجه به حوزه های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار قرار دارد

بهرام نصراللهی زاده و جمعی از معاونین و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، همزمان با هفته بهزیستی ضمن بازدید از اداره کل بهزیستی استان با مدیران، معاونین و کارکنان این اداره کل دیدار کردند.

در این دیدار رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با اشاره به اینکه وظیفه سازمانی کارکنان بهزیستی مسئولیتی خطیر و طاقت فرسا است، اظهار داشت: خدمات انسانی و سعه صدر کارکنان بهزیستی در برخورد با مددجویان و مراجعان کاری ارزشمند و قابل تقدیر است.

بهرام نصراللهی زاده با تاکید بر اینکه داشتن نگاه صرف فیزیکی و پروژه محور توسعه ایجاد نخواهد کرد، گفت: توجه بیشتر به حوزه های نرم و حوزه های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان است.

وی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان خود را حامی و همراه همه دستگاه های دولتی و به ویژه دستگاه های حمایتی می داند و در سه سال گذشته توجه ویژه ای به بهزیستی داشته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان بیان کرد: برخی مسئولیت ها مانند خدمت در بهزیستی سنگین و پرمشقت است و از این بابت ضرورت دارد همه دستگاه ها و مراجع تصمیم گیر حامی این حوزه باشند.

در جریان این دیدار که با حضور مدیرکل و معاونین بهزیستی استان کردستان همراه بود، صباح قریشی مدیرکل بهزیستی استان کردستان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته را ارائه کرد.

 

آدرس کوتاه :