جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

تلاش‌های دولت در سال جدید به ثمر خواهد نشست - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تلاش‌های دولت در سال جدید به ثمر خواهد نشست

تلاش‌های دولت در سال جدید به ثمر خواهد نشست


پیام تبریک نوروزی استاندار کردستان:

تلاش‌های دولت در سال جدید به ثمر خواهد نشست

به گزارش واحد خبر سنندج؛ متن پیام تبریک نوروزی استاندار کردستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف استان کردستان

با سلام و ادب به پیشگاه شما خوبان، به عنوان خدمتگزار شما فرا رسیدن نوروز و سال 1395 را به تمامی خواهران و برادران گرامی کردستان در تمام شهرها و روستاها شادباش گفته و امیدوارم که سال جدید برای همگی سرشار از رفاه، شادی، خوشبختی و احسن ‌الحال باشد.

سال گذشته رویدادهای مثبت بین‌المللی، ملی و نیز دستاوردهایی استانی را گذراندیم که آثار و برکات آن با عنایات پروردگار و پشتیبانی همیشگی شما از دولت تدبیر و امید، در سال پیش رو محقق شده و به بار خواهد نشست.

در عرصه‌ی بین‌المللی، فرجام مذاکرات هسته‌ای با هدایت و درایت مقام معظم رهبری و تلاش مجدانه دولت تدبیر و امید و رسیدن به توافق و تعاملی مقتدرانه توسط جمهوری اسلامی ایران با قدرت‌های جهانی، افق جدیدی از آینده را به روی همگان گشود. شرایط ایجاد شده پس از برجام چه برای ایران و چه برای استان ما امیدبخش و موجب رشد و توسعه است که باید ملت و دولت، دست در دست هم از آن برای ساختن و آبادانی منطقه‌ استفاده نمایند.
در عرصه ملی نیز انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس دهم و خبرگان رهبری با شکوه و آرامش خاصی که الگویی از مردم‌سالاری بود برگزار شد و کردستان سربلند این بار نیز در این عرصه خوش درخشید. یقین داریم که انتخاب سال 94 آثار مثبتی در تمام زمینه‌ها برای مردم کردستان و چشم‌اندازی روشن و سرشار از امید و آبادانی در پیش خواهد داشت.
علاوه بر بخش فرهنگی که کردستان به آن شهره‌ی آفاق است، در راستای توسعه اقتصادی استان نیز گام‌های اساسی و مهمی برداشته شده و دولت با افتتاح چند پروژه زیربنایی و توجه به زیرساخت‌ها، عزم جدی خود را برای رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال بیشتر در استان کردستان نشان داد که با یاری خداوند و همت و همکاری ملت و دولت و عنایت مجلس دهم، سرمایه‌گذاری‌ها و پروژه‌های بیشتری در تمام بخش‌های تولیدی، عمرانی، صنعتی و بازرگانی در راه است که سیمای استان را دگرگون خواهد ساخت.

در پایان از اعتماد و  پشتیبانی شما مردم فهیم و بافرهنگ کردستان که با بالاترین رای به دولت تدبیر و امید، ذکاوت و سطح بالای فرهنگ خود را به همگان نشان دادید و همواره یاور و حامی دولت منتخب خودتان بودید، به عنوان برادر و خدمتگزار شما سپاسگزارم و از تلاش‌های دیگر خدمتگزاران دولت و دستگاه‌های اجرایی استان در سال گذشته قدردانی نموده و از درگاه پروردگار برای همگان سالی خوب و پر از نیکبختی و فردایی روشن و سرشار از امید آرزومندم.

عبدالمحمّد زاهدی استاندار کردستان

آدرس کوتاه :