جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

کردستـــــان؛

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

ه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــــان، در این بیانیه آمده است: دهه فجر و به ویژه 22 بهمن یادآور دلاوریها و جانفشانی عزیزانی است که با از خود گذشتگی و ایثار، جان خود را در طبق اخلاص نهاده و با خون  خود درخت انقلاب را بارور کردند.

بهمن ماه یادآور خاطرات زنان و مردان بزرگی است که عزت، آزادگی و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند. آنان که با مجاهدتها و رشادتهای خود، اسوه و الگوی نسلهای آینده شدند.

با ورود امام خمینی (ره) در دوازدهم بهمن ماه 1357 عطر شکوفه های بهاری در سراسر ایران پراکنده و زمینه ساز پیروزی ملت شریف و آزادیخواه ایران اسلامی بر طاغوت زمان و استکبار جهانی در روز 22 بهمن ماه شد.

در یوم الله 22 بهمن امسال باز هم شاهد خروش مردمی بودیم که از هر طبقه و مذهب، دوشادوش هم، ندای حق طلبی و حمایت از انقلاب و رهبری عظیم الشان را فریاد زدند تا دشمنانی که بارها مات و متحیر از خروش انقلابی این ملت شده اند، بار دیگر در لاک انزوا فرو برند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کُردستان، از آحاد مردم و امت شریف و ولایت مدار کردستان که بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و با حضور معنادار خود، تهدیدها را تبدیل به فرصت نموده و با حضور انقلابی خود در راهپیمایی پرشور یوم الله 22 بهمن همگام با ملت شریف ایران اسلامی، بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و پاسخ کوبنده ای به بدخواهان این نظام الهی داده اند، تقدیر و تشکر نموده و امیدوار است در سایه ولایت مطلقه فقیه، با استکبارستیزی، تکلیف گرایی وولایت مداری، در اجرای رسالت عظیم خود و حفظ و حراست از آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری  موفق و سرافراز باشند.