جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن


کردستـــــان؛

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

ه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــــان، در این بیانیه آمده است: دهه فجر و به ویژه 22 بهمن یادآور دلاوریها و جانفشانی عزیزانی است که با از خود گذشتگی و ایثار، جان خود را در طبق اخلاص نهاده و با خون  خود درخت انقلاب را بارور کردند.

بهمن ماه یادآور خاطرات زنان و مردان بزرگی است که عزت، آزادگی و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند. آنان که با مجاهدتها و رشادتهای خود، اسوه و الگوی نسلهای آینده شدند.

با ورود امام خمینی (ره) در دوازدهم بهمن ماه 1357 عطر شکوفه های بهاری در سراسر ایران پراکنده و زمینه ساز پیروزی ملت شریف و آزادیخواه ایران اسلامی بر طاغوت زمان و استکبار جهانی در روز 22 بهمن ماه شد.

در یوم الله 22 بهمن امسال باز هم شاهد خروش مردمی بودیم که از هر طبقه و مذهب، دوشادوش هم، ندای حق طلبی و حمایت از انقلاب و رهبری عظیم الشان را فریاد زدند تا دشمنانی که بارها مات و متحیر از خروش انقلابی این ملت شده اند، بار دیگر در لاک انزوا فرو برند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کُردستان، از آحاد مردم و امت شریف و ولایت مدار کردستان که بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و با حضور معنادار خود، تهدیدها را تبدیل به فرصت نموده و با حضور انقلابی خود در راهپیمایی پرشور یوم الله 22 بهمن همگام با ملت شریف ایران اسلامی، بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و پاسخ کوبنده ای به بدخواهان این نظام الهی داده اند، تقدیر و تشکر نموده و امیدوار است در سایه ولایت مطلقه فقیه، با استکبارستیزی، تکلیف گرایی وولایت مداری، در اجرای رسالت عظیم خود و حفظ و حراست از آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری  موفق و سرافراز باشند.

آدرس کوتاه :