رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

تعیین 25 نقطه شهر سنندج برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر سنندج - نمایش محتوای خبر

 

 

تعیین 25 نقطه شهر سنندج برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر سنندج

انتخابات 96

تعیین 25 نقطه شهر سنندج برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر سنندج

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج با اشاره به تعیین 25 نقطه از سطح شهر برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر گفت: تبلیغات غیرمجاز کاندیداها جمع آوری و امحاء می شود.

هه تاو فریدونی افزود: مکان های تعیین شده جزو معابر پر تردد است و نامزدها می تواند در این محل ها نسبت به معرفی برنامه های خود اقدام کنند.

وی افزود: کاندیداها می توانند در حوزه شهرداری منطقه یک در خیابان های فردوسی، میدان گاز، خیابان استانداری به طرف میدان لشکر، میدان سهروردی و ناحیه منفصل شهری ننله نسبت به تبلیغ اقدام کنند.

فریدونی گفت: نقاط تعیین شده در حوزه شهرداری منطقه 2 شامل میدان انقلاب، میدان نبوت، ناحیه منفصل شهر ی نایسر 2نقطه ،ایستگاه عباس آباد، میدان کاوه، انتهای خیابان برادران شهید نمکی جنب پارک سوم خرداد و بلوار 28 دی است.

وی افزود: در حوزه شهرداری منطقه سه و بهاران مکان هایی نظیر سه راه ادب، میدان آزادی، ناحیه منفصل شهری حسن آباد، میدان شورا، خیابان مردوخ جنوبی جنب بیمارستان بعثت،جنب پارک شانو،خیابان آبیدر، حد فاصل میدان کوهنورد تا میدان امام شافعی،چهاره راه بسیج بطرف مجتمع فجر،میدان قانع و میدان قبا در بهاران و همچنین میدان جهاد بطرف گریزه تعیین شده است.

به گفته وی در نقاط تعیین شده بنر مربوط به هر نامزد شامل نام و نام خانوادگی کاندیداها، عکس نامزد و کد نامزد چاپ و در این محل ها نصب می شود.

فریدونی تأکید کرد: بازرسان این سازمان با مشارکت نیروهای مناطق سه گانه و نواحی منفصل شهری در ایام انتخابات، نسبت به جمع آوری تبلیغات غیر مجاز شامل جمع آوری پوسترها، امحاء شعار نویسی و همچین جمع آوری بنرهای غیرمجاز در سطح شهر اقدام خواهند کرد.

وی افزود: برای تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری هم این سازمان نسبت به چاپ بنر عکس هر 6 نامزد اقدام کرده و نسبت به نصب آن بر روی سازه های تبلیغاتی در سطح شهر اقدام می کند.

وی از نامزدهای شورای شهر و هواداران آنها خواست با رعایت قانون و مقررات و استفاده از مکان های در نظر گرفته برای تبلغات ما را در حفظ زیبایی سیما و منظر سطح شهر یاری کنند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت سال جاری به صورت همزمان برگزار می شود.