رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تعهد به نظام و حفظ وحدت، انقلاب را از آسیب های دشمنان حفظ خواهد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تعهد به نظام و حفظ وحدت، انقلاب را از آسیب های دشمنان حفظ خواهد کرد

فرماندار بانه گفت:

تعهد به نظام و حفظ وحدت، انقلاب را از آسیب های دشمنان حفظ خواهد کرد

محمد فلاحی شامگاه یکشنبه در آیین جشن بزرگ انقلاب اسلامی در بانه افزود: از جلوه های اسلامی بودن انقلاب اسلامی این است که مشروعیت حکومت برخواسته از اراده خداوند است که این مهم انگیزه مردم ایران را برای مبارزات بیشتر کرد.
وی گفت: انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب معاصر جهان است و این ویژگی ، انقلاب اسلامی را از سایر انقلاب ها جدا کرده است.
به گفته وی در دنیا انقلاب های مهمی به وقوع پیوسته هر انقلابی برخواسته از قشر خاصی از جامعه بوده اما انقلاب اسلامی ایران با توجه به اینکه برخواسته از دل و خواسته مردم بود با همه انقلاب های جهان متفاوت است.
فلاحی مردم، رهبری و ایمان مردم را از ارکان اساسی انقلاب ایران عنوان کرد و گفت: این سه ویژگی خاص انقلاب، سبب شده انقلاب اسلامی ایران همچنان پابرجا و مستدام در عرصه جهانی بدرخشد.
فرماندار بانه به توطئه های دشمنان برای به انحراف کشاندن انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در سی و هشت سال گذشته در مقاطع مختلف زمانی دشمنان برای نابودی انقلاب توطئه های مختلفی طراحی کردند که با هوشیاری و دارایت مقام معظم رهبری و پشتوانه مردمی خنثی شد و امروز دشمنان، ایران را به عنوان یک قدرت منطقه ای در خاورمیانه پذیرفته اند.
به گفته وی، هر نظامی که با کمک مردم، ایمان به خدا و فلسفه شهادت به پیروزی برسد قطعا می تواند در عرصه جهانی با اقتدار ماندگار شود.
وی خاطر نشان کرد: کشورهای غربی می خواستند ایران را از داشتن حق انرژی صلح آمیز محروم کنند اما از اینکه کشور ما در مقابل کشورهای خارجی مقاومت کرد تحریم های ظالمانه را بر کشور اعمال کردند.
فرماندار بانه ادامه داد: با ایستادگی مردم و تقدیم شهدای هسته ای، سرانجام غرب به این نتیجه رسید نمی تواند در مقابل اقتدار ایران مقاومت کند و بحث مذاکرات هسته ای را مطرح کرد و حق داشتن انرژی صلح امیز هسته ای را به ایران داد.
فلاحی درایت و هوشیاری امام(ره) را از عوامل پیروزی انقلاب ایران دانست و گفت: امام خمینی (ره) رهبری عادل و مورد اعتماد مردم بود که توانست ملت ایران را به سوی سربلندی سوق و از غرق شدن در آمال طاغوتیان نجات دهد.
وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را بیعت مجدد با آرمان های انقلاب دانست و گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن به منزله بیعت دوباره با نظام است چراکه نماد مردمی بودن نظام اسلامی هر سال در آیین های مختلف و انتخابات به نمایش گذاشته می شود.
این مسئول اظهار کرد: در دهه مبارکه فجر امسال 34 طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی با اعتبار بیش از 220 میلیارد ریال در بانه در حال افتتاح است.
شهرستان مرزی بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری: