جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

تصویربرداری «نون. خ» سوم فروردین به پایان می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تصویربرداری «نون. خ» سوم فروردین به پایان می‌رسد

تصویربرداری «نون. خ» سوم فروردین به پایان می‌رسد


تهیه کننده سریال نون. خ

تصویربرداری «نون. خ» سوم فروردین به پایان می‌رسد

در حالی که پخش مجموعه نوروزی «نون. خ» از امروز ۲۹ اسفند آغاز می‌شود، مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال از پایان تصویربرداری آن در سومین روز از سال جدید خبر داد.

فرجی در این باره گفت: ضبط سکانس‌های باقیمانده از مجموعه در لوکیشن فرودگاه مهرآباد ادامه دارد و طبق برنامه ریزی ها، تصویربرداری سوم فروردین تمام خواهد شد.

او افزود: «نون. خ» یک طنز اجتماعی است که در کنار پرداختن به معضلات اجتماعی، کاراکترهایش را در بستری از کمدی شریف و اخلاقی درگیر اتفاقات کمیکی می‌کند تا با ایام نوروز و حال و هوای شاد این روز‌ها نیز متناسب باشد. ضمن اینکه جا دارد از همکاری‌های آقای ابوالقاسم امان الهی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان که این سریال هم نزدیکی با آداب و ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن خطه و مردمان باصفایش دارد، در مسیر تولید مجموعه تشکر کنم.

یادآور می‌شود؛ پخش این مجموعه کمدی از امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند هر شب حوالی ساعت ۲۲ در شبکه یک آغاز می‌شود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌های یک و سی بامداد، ۱۰:۵۵ و ۱۴:۴۵ خواهد بود.

نون خ. همچنین از شنبه سوم فروردین ماه ۹۸ برای مخاطبان فارسی زبان خارج از ایران ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه از شبکه جهانی جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت‌های ۰۷:۴۵ و ۱۵:۴۵ دقیقه بازپخش می‌شود. شبکه تماشا نیز در ساعت ۱۲ هر شب این سریال را بازپخش می‌کند و ساعت‌های شش صبح، ۱۲ و ۱۸ روز بعد باکس تکرار دارد.

کمدی اجتماعی «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی تولید می‌شود.

سعیدآقاخانى، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهى، علی صادقی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، على صالحى، پاشا جمالى، نسرین مرادى، هدیه بازوند، ندا قاسمى، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفى، وحید قاضى زاهد، سیروس سپرى، صابر ناصرى، علیرضاحنیفى، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و ... از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.

این مجموعه کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

آدرس کوتاه :