جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر کارخانجات در کردستان/تضعیف نظام بدترین منکر است - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر کارخانجات در کردستان/تضعیف نظام بدترین منکر است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر کارخانجات در کردستان/تضعیف نظام بدترین منکر است

محمود الله‌مرادی شنبه‌شب در جلسه مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز استان کردستان، با تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع)، اظهار کرد: یکی از کارهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در کارخانجات استان است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: شورای امر به معروف و نهی از منکر در کارخانجات استان مدتی فعال بوده اما تعطیل شده بودند اما با پیگیری‌هایی که صورت گرفت، این شوراها دوباره بازسازی و تشکیل می‌شود.

وی افزود: در جلساتی که با نمایندگان کارخانجات و تولیدکنندگان استان حول محور این قضیه برگزار شد، از تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در کارخانجات استقبال کردند.

الله‌مرادی افزود: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و دستگاه‌های اداری استان منجر به کارهای خیر و بازدارنده شده است که امید است در کارخانجات نیز چنین روندی داشته باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر توجه به مباحث فرهنگی، ادامه داد: اگر کارهای اجرایی در استان پیوست فرهنگی داشته باشد، انحراف در آنها ایجاد نخواهد شد.

وی همچنین از برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی در استان انتقاد کرد و گفت: این اردوها زمینه‌ساز برخی مشکلات است که روسای دانشگاه‌ها باید به این توجه داشته باشند.

وی همچنین فضای مجازی را مخرب خواند که نظارتی بر روی آن انجام نمی‌شود و گفت: کانال‌هایی به نام‌های مختلف ایجاد شده است که مباحثی در آن مطرح می‌شود که توهین به نظام و مخرب نظام است.

الله‌مرادی این موضوع را یک تهدید دانست و گفت: باید مسوولان امر به اینچنین موارد نظارت جدی داشته باشند و این به یک سیاست‌گذاری جدی نیاز دارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: منکرترین کار این است که پول جمهوری اسلامی را هزینه کنیم و بنام جریانی آن را مطرح نماییم.

وی افزود: مردم کردستان به دولت و جناح کاری ندارند و همه چیز را بنام نظام می‌دانند لذا نباید اقداماتی صورت بگیرد که به تضعیف نظام منجر شود.

الله‌مرادی ادامه داد: اقداماتی در ایام انتخابات انجام شد که نگرش منفی در مردم بوجود آورد، از آنجایی که کردستان با سایر استان‌ها متفاوت است لذا نباید در خدمت به مردم کوتاهی کرد.

وی در پایان از اقدامات نیروهای امنیتی در برخورد با مخلان امنیت استان قدردانی کرد و برخورد نیروی انتظامی با مفاسد اجتماعی و روزه‌خواری ماه رمضان را نیز شایسته تقدیر دانست.