جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

تریبون آزاد 'راه های پیشگیری از اعتیاد' در سقز برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تریبون آزاد 'راه های پیشگیری از اعتیاد' در سقز برگزار شد

تریبون آزاد 'راه های پیشگیری از اعتیاد' در سقز برگزار شد


کردستان/سقز

تریبون آزاد 'راه های پیشگیری از اعتیاد' در سقز برگزار شد

روز دوشنبه در گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، تریبون آزادی با موضوع 'اعتیاد و راه های پیشگیری از آن' با حضور جمعی از جوانان و شهروندان در پارک مولوی کُرد سقز برگزار شد.
در این تریبون، دکترای جامعه شناسی مطالبی پیرامون آسیب های اجتماعی با محوریت دانش افزایی جوانان در رابطه با مواد مخدر و اعتیاد برای حاضران در این برنامه ارائه کرد و با اشاره به آسیب های جبران ناپذیر مواد مخدر ، تربیت فرزندان را یکی از مهم ترین وظایف پدر و مادر در برابر آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد دانست.
خالد توکلی همچنین با اشاره به اینکه اعتیاد یک بیماری است و باید به معتاد به چشم یک بیمار نگاه کرد، خواستار برخورد جدی مسئولان با سوادگران مواد مخدر و حمایت از معتادان شد.
وی به مسئولیت افراد و جامعه برای پیشگیری از اعتیاد اشاره و تاکید کرد: آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در پیشگیری از اعتیاد نقش مهمی دارد و باید همه ما در این راستا نقش داشته باشیم.
این تریبون آزاد به همت انجمن همیار روستایی سقز با همکاری اداره ورزش و جوانان سقز و معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
**کسب 2 مدال رنگارنگ پیشکسوتان سقزی در مسابقات پیاده روی کشوری
رقابت های پیاده روی پیشکسوتان کشور انتخابی مسابقات آسیایی در روز یکشنبه 11 تیر ماه در تهران برگزار شد و پیشکسوتان سقزی موفق به کسب دو مدال رنگارنگ شدند.
در این رقابت، عبدالکریم حسینی در رده بالای٨0 سال موفق به کسب مدال طلای این رقابت ها شد و خالد امین بیگی در رده زیر 50 سال موفق به دریافت مدال برنز شد.

 

آدرس کوتاه :