جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تدابیر سازمان آرامستان های شهرداری سنندج برای پنجشنبه آخر سال - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تدابیر سازمان آرامستان های شهرداری سنندج برای پنجشنبه آخر سال

تدابیر سازمان آرامستان های شهرداری سنندج برای پنجشنبه آخر سال


مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج خبرداد:

تدابیر سازمان آرامستان های شهرداری سنندج برای پنجشنبه آخر سال

توفیق سرفراز افزود: یکی از سنت های های دیرینه پیش از نوروز یاد کردن از درگذشتگان است و ایرانیان به این مناسبت در آخرین پنجشنبه سال به زیارت اهل قبور می روند که سازمان آرامستان های شهرداری سنندج در راستای رفاه حال شهروندان اقدامات لازم را برای استقبال از سال نو و میزبانی زائران اهل قبور انجام داده است.
وی از لکه گیری و آسفالت محوطه و خیابان های داخل آرامستان بهشت محمدی، گل کاری و هرس درختان محوطه، شست و شو و خط کشی خیابان های محوطه و آمادگی استقبال از مهمانان نوروزی در مسجد سازمان در مواقع اضطراری را از جمله این اقدامات ذکر کرد.
او گفت: جهت رفاه حال شهروندان همچنین با هماهنگی لازم با دستگاه های مرتبط از جمله نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، تاکسیرانی و اتوبوسرانی جهت استقرار چندین دستگاه تاکسی و اتوبوس در چند نقطه از سطح شهر جهت جابجایی و انتقال همشهریان در روز پنجشنبه آخر سال صورت گرفته است.
وی اظهار کرد: در راستای کاهش ترافیک و سهولت در تردد همشهریان، ورود خودروهای شخصی به داخل محموطه بهشت محمدی در پنجشنبه آخر سال ممنوع است.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج در ادامه افزود: جهت رفاه حال شهروندان و همچنین سالمندان 30 دستگاه تاکسی و خودرو ون در داخل محوطه بهشت محمدی جهت جابجایی همشهریان در نظر گرفته شده است.
سرفراز با اشاره به حضور بالای زائرین در پنجشنبه و جمعه آخر سال و لحظه تحویل سال تاکید کرد: تمهیدات ترافیکی ویژه ای با هماهنگی پلیس راهور استان برای سهولت تردد زائرین، صورت گرفته است. 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :