جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

تخریب 50 دهنه مغاز غیرمجاز در ناحیه منفصل شهری ننله - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تخریب 50 دهنه مغاز غیرمجاز در ناحیه منفصل شهری ننله

تخریب 50 دهنه مغاز غیرمجاز در ناحیه منفصل شهری ننله


مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج خبر داد

تخریب 50 دهنه مغاز غیرمجاز در ناحیه منفصل شهری ننله

این مسوول که نخواست که نامش فاش شود با بیان اینکه اغلب زمین‌های واقع در جاده اصلی ناحیه منفصل شهری جزء زمین‌های دولتی و اراضی ملی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه عده‌ای افراد سود جوء اقدام به ساخت مغازه‌های در جاده اصلی ننله نموده بودند که بارها این شهرداری ضمن تذکر اقدام به جمع‌آوری ابزارات آنها کرده بود.

وی افزود: متاسفانه  این افراد بدون توجه به مالکیت زمین که در اختیار برخی از ارگان‌های دولتی بود اقدام به ساخت وساز غیر مجاز نمودند که این شهرداری هم بر اساس قانون و در راستای حفظ و صیانت از اراضی  ملی برای مغازهای که از طریق ساخت وساز غیر مجاز احداث شده بودند تشکیل پرونده داد.

وی تصریح کرد: هفته گذشته بر اساس حکم مراجع قضایی مجوز تخریب 13 دهنه از مغازه‌های غیرمجاز در جاده اصلی ننله گرفته شد و با حضور مسولان قضایی و انتظامی حکم تخریب این مغازه ها اجرا شد.

مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج از تخریب 50 دهنه مغازه غیرمجاز دیگر در ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت: در طول یک هفته حکم تخریب بیش از 60 باب مغازه غیرمجاز در این ناحیه منفصل شهری  اجرا شد.

وی با بیان اینکه تمامی ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر کاملا رصد و پیگیری خواهد شد  گفت: قطعاً بر اساس قانون و پس از طی مراحل لازم حکم جلوگیری از ساخت وساز غیر مجاز و تخریب بناهای غیر مجاز در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی به شهروندان توصیه کرد: به هیچ وجه شهروندان گول افراد سود جود و دلال را نخورند، چرا که سرنوشت ساخت و ساز غیرمجاز آن هم در زمین‌های  تحت مالکیت دولت چیزی جزء تخریب نیست.

مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج در پایان از حمایت‌ها و پیگیرهای مراجع قضایی و همچین همکاری نیروی انتظامی در هنگام اجرای حکم تخریب بناهای غیرمجاز تقدیر و کرد و افزود: دستگاه‌های دولتی با تعامل و همکاری لازم و بموقع مانع از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی ملی شوند.

 

آدرس کوتاه :