جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تحول فرهنگی، لازمه توسعه و سرمایه گذاری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تحول فرهنگی، لازمه توسعه و سرمایه گذاری

تحول فرهنگی، لازمه توسعه و سرمایه گذاری


استاندار کردستان؛

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

استاندار جدید کردستان در این برنامه خواستار همکاری و همفکری اصحاب فکر و اندیشه برای توسعه و پیشرفت استان شد و افزود شکاف توسعه یافتگی استان کردستان با سایر استانها باید برداشته شود بنابراین برای بهره برداری مفید از امکانات و منابع بالقوه استان از همه اصحاب فکر، روشنفکران، کار آفرینان و سرمایه گذاران دعوت می شود ایده ها، طرحها و برنامه  های خود را برای پیشرفت استان ارائه دهند.

مرادنیا همچنین بر همکاری صدا و سیما و هنرمندان برای فعالیت هرجه بیشتر در عرصه های فرهنگی، گردشگری و معرفی شخصیتهای شاخص تاکید کرد و گفت ما باید در حوزه های فرهنگی و اجتماعی زمینه های حضور سرمایه گذاران در استان را فراهم کنیم.

ایشان همچنین با تاکید بر نقش اقتصاد بخش خصوصی در پیشرفت استان یادآور شد که ما بادی بتوانیم فرصتها و امکانات را به سود تبدیل کنیم و جذب سرمایه های خصوصی و بکارگیری آن در عرصه های تولیدی و صنعتی فرصت بسیار خوبی برای اشتغال و رفع بیکاری است.

برنامه گفتمان بصورت ویژه یکشنبه شب با حضور بهمن مرادنیا استاندار بومی کردستان از سیمای مرکز کردستان تهیه و پخش شد. لازم به ذکر است برنامه گفتمان به تهیه کنندگی حسین جلالی شنبه ها ساعت 23  به صورت زنده پخش می شود. . این برنامه در ساختار مناظره ای است و میهمانان موافق و مخالف موضوع در برنامه حضور می یابند موضوعهای برنامه گفتمان عمدتاً درباره توسعه استان از جنبه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است با توجه به سند توسعه استان کردستان که نقشه راه توسعه در جنبه های مختلف اقتصادی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می باشد این برنامه با دعوت از کارشناسان و مسئولین مربوط به هر حوزه درصدد تبیین و بسط این سند جهت ارائه راهکارهای عملی به فعالین هر حوزه می باشد. از جمله آیتمهای این برنامه گزارش و نریشن است.

آدرس کوتاه :