جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

تجهیز و توزیع ماهانه پنج هزار و 200 میلیارد تومان توسط سازمان تامین اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تجهیز و توزیع ماهانه پنج هزار و 200 میلیارد تومان توسط سازمان تامین اجتماعی

تجهیز و توزیع ماهانه پنج هزار و 200 میلیارد تومان توسط سازمان تامین اجتماعی


معاون سازمان تامین اجتماعی:

عبدالرحمن تاج الدین روز سه شنبه آئین تودیع و معارفه مدیر کل تامین اجتماعی کردستان افزود: سازمان تامین اجتماعی هر ماه بیش از سه هزار و 200 میلیارد تومان هم حقوق پرداخت می کند که تاکنون یک روز هم پرداخت آن به تاخیر نیفتاده است.
وی اظهار کرد: این سازمان با وجود فراز و نشیب هایی که در طول 10 سال گذشته به آن تحمیل و دچار مشکلاتی شد، توانست در دولت تدبیر و امید باز هم به ریل اصلی خود بازگردد و فارغ از نگاه های جناحی، حزبی و گروهی به بزرگترین رسالتش که تولید امنیت اجتماعی است بپردازد.
تاج الدین با اشاره به اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند گفت: ما توانسته ایم در یک قامت رسا و با تعامل ملی در راستای وظایف خویش گام برداریم
وی بیان کرد: امروز سازمان به منظور سهولت بیشتر مخاطبان و بالا بردن شان و عظمت آنان همه امکانات و تجهیزات را به کار گرفته است و تا کنون بسیار هم موفق بوده است.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی افزود: لیست های اینترنتی یکی از اقداماتی است که برای راحتی مردم در نظر گرفتیم و تلاش کرده ایم در مراحل بیمه ای با استفاده از سیستم مکانیزه کارهای دستی کمتر و سرعت خدمت به مردم بیشتر شود.
وی اظهار کرد: سازمان یک مجموعه به هم پیوسته است و با هم افزایی بخش های مختلف این سازمان، ارائه خدمات به مردم بهتر و راحت تر انجام می شود
تاج الدین با بیان اینکه بخش درمان، بخش جدانشدنی این سازمان است افزود: در طول سه سال گذشته به اندازه 10 سال در بخش درمان کار و فعالیت انجام شده است.
وی تکمیل درمانگاه مریوان و راه اندازی آن در آینده ای نزدیک، ارتقا هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی سنندج، طرح توسعه بیمارستان سقز، مراحل اجرایی درمانگاه بانه با پیشرفت 47 درصد و ساخت درمانگاه کامیاران با پیشرفت 70 درصد را از جمله اقدامات سازمان تامین اجتماعی در کردستان ذکر کرد.
وی در ادامه به طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: تامین اجتماعی بزرگترین خدمت را به طرح تحول سلامت انجام داده است.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: صندوق تامین اجتماعی یک صندوق بیمه ای است و بحث بیمه در اولویت کار ما قرار دارد و بیشترین تلاش ما در این راستا است.
وی اظهار کرد: حدود 700 هزار نفربیمه شده اصلی و تبعی در استان کردستان وجود دارند و تلاش می کنیم این آمار را با توجه به محروم بودن این استان افزایش دهیم.
تاج الدین خطاب به مدیر کل جدید تامین اجتماعی کردستان گفت: خط قرمز ما در سازمان، سیاست های دولت و منویات رهبری است و با رعایت این اصول، فارغ از هر گونه ملاحظات وقت خود را صرف خدمت رسانی به مردم کنید.
وی بیان کرد: باید تا آنجایی که امکان دارد در راستای ارتقا منافع تامین اجتماعی و بهبود خدمت به مردم با نمایندگان مجلس، استانداری و دیگر دستگاه های اجرایی تعامل داشته باشید.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بی شک هم افزایی و تعامل با نهادهای تاثیر گذار و استفاده از خانواده تعاون و رفاه اجتماعی در بهبود خدمت به مردم بسیارسازنده خواهد بود

 

آدرس کوتاه :