جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

تبیین استفاده از کالای ایرانی، وظیفه خطیر رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تبیین استفاده از کالای ایرانی، وظیفه خطیر رسانه ملی

تبیین استفاده از کالای ایرانی، وظیفه خطیر رسانه ملی


نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

نماینده ولی فقیه در استان با توجه به اعلام شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در دیدار مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز کردستان به مناسبت آغاز سال نو بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی تنها یک شعار نیست و وظیفه ای بر گردن همه مردم و مسئولین است.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه القای ناامیدی در جامعه را ترفند استکبار جهانی  برشمرد و گفت: این توطئه شوم، نابودی خودباوری و خوداتکایی ملت ایران  را هدف قرار داده است.

وی نگاه به درون را رمز پیروزی انقلاب عنوان کرد و افزود : ما باید با تکیه بر هویت ایرانی- اسلامی و اتحاد و همدلی، زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم کنیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان هم در این جلسه به برنامه های صداوسیمای مرکز کردستان برای حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود: ویژه برنامه های مختلفی در همین زمینه در سیما، صدا و خبر تهیه و پخش خواهد شد.

امان اللهی از صداوسیما به عنوان یک نهاد نظارتی فراقوه ای نام برد و گفت : هدف اصلی رسانه ملی ایجاد حس امید، ترویج دین و اخلاق و آگاهی بخشی است.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از نبود نظارت بر فضای مجازی گفت: فضای مجازی، عرصه جولان دشمنان ایران شده است تا یاس و ناامیدی را به جامعه تزریق کند.

آدرس کوتاه :