جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

تبلیغات کاندیدا های دور دوم انتخابات مجلس از رسانه ی استانی مرکز کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تبلیغات کاندیدا های دور دوم انتخابات مجلس از رسانه ی استانی مرکز کردستان

تبلیغات کاندیدا های دور دوم انتخابات مجلس از رسانه ی استانی مرکز کردستان


برای نخستین بار، تبلیغات ستاد انتخاباتی نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در رسانه استانی مرکز کردستان روی آنتن می رود.

نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کردستان ( حوزه ی انتخابیه بیجار ) به طور مساوی هر کدام 30 دقیقه در تلویزیون و 30 دقیقه در رادیو فرصت تبلیقات دارند و با نظارت کمیسیون تبلیغات انتخابات متشکل از رئیس ستاد انتخابات و رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان، در رسانه استانی مرکز کردستان  برنامه‌های تبلیغی خود را اعلام می‌ کنند.

برنامه ها به صورت ضبطی و برای سه نوبت در تلویزیون و سه نوبت در رادیو شامل 5 دقیقه تیزر تبلیغاتی و 25 دقیقه گفتگو است.

روز پخش برنامه ها از طریق قرعه کشی و با حضور نمایندگان کاندیدا ها و در بازه ی زمانی سیزدهم تا بیستم شهریور می باشد و مجری، سوالات و لوکیشن ( استودیو ) و تمامی شرایط برای کاندیدا ها یکسان و برابر است.

با توجه به شیوع بیماری کوید 19 و ممنوعیت فعالیت های انتخاباتی در سطح شهرها، صداوسیمای مرکز کردستان با ایجاد شور و نشاط انخاباتی به منظور حضور مردم در انتخابات و همچنین آشنایی مردم با برنامه‌ ها و دیدگاه‌های نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی‌با مخاطبان همراه می‌شود.

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه ی انتخابی بیجار 21 شهریور برگزار می‌ شود و شیوع کرونا سبب شده تا شیوه تبلیغات کاندیدا ها متفاوت تر از دیگر انتخابات باشد.

این برنامه‌ها از ساعت 8 صبح روز  سیزدهم تا ساعت 8 صبح روز بیستم شهریور پخش می‌شوند.

آدرس کوتاه :