رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

تبریک سال نو - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

تبریک سال نو

تبریک سال نو


 

 

بهار، بهار، كلمه زيبايي است. وقتي نام بهار مي آيد بي اختيار و ناخودآگاه، سرسبزي و رويش در ذهن مان شكل مي گيرد. در بهار زمين زنده مي شود و طبيعت جان دوباره مي گيرد. برف كوهها شروع به آب شدن مي كنند و درختان جوانه مي زنند و شكوفه مي دهند. در بهار طبيعت واقعاً دل انگيز است و طبيعت بسيار چشم نواز و لذت بخش واقعاً انسان را به وجد مي آورد و واقعاً فصل شعرا است و انگار انسان هم با طبيعت جان مي گيرد. بوي بهار و هواي آن چقدر زيباست و علاوه بر اينكه طبيعت بسيار باطراوت است احساس مي كني همه چيز با طراوت شده و خلاصه همه چيز بوي تازگي زندگي و اميد و حيات مي دهد. هرچند همه كارهاي خداوند بسيار زيبا و بجاست و هرچيز به جاي خويش نكوست ولي اي كاش هميشه بهار بود! با آغاز فصل بهار حيوانات از خواب زمستاني بيدار مي شوند و از لانه هاي خود بيرون مي آيند و به هواي پاك و زيباي بهار لبخند مي زنند و پرندگان خوش الحان آواز سرمي دهند. نمي دانم توجه كرده ايد يا نه ولي من تجربه كرده ام و ديده ام كه در بهار بيشتر افراد لبخند به لب دارند و خندانند. خلاصه در وصف بهار و از اوصاف آن هرچه بگويیم بازهم حق مطلب را ادا نكرده ایم ، اميدواریم وجودتان، دلهايتان، لحظاتتان و افكار و انديشه تان نيز مثبت و زيبا و بهاري باشد.

بهار پر از زيبايي است زيبايي هايي مانند شكوفه زدن درختان به آواز خواندن پرندگان و صحبت كردن با زبان خود با خداي مهربان و ...

بهار فصلي است كه اقوام براي ديدن و از بين بردن كدورت ها به خانه ي يكديگر مي روند و از احوال يكديگر پرس وجو مي كنند بهار فصل ترك كردن رفتارهاي بد است. در بهار كودكان با هم نوعان خود به پارك ها رفته وبازي مي كنند. بهار تمام مردم را در دل خود خوشحال نگه مي دارد در بهار هيچ كودكي ناراحت نيست بلكه فقرا و بي نوايان نيز سعي مي كنند ناراحتي هاي خود را كنار گذاشته و سال جديد را با خوشحالي و اميد به فردا آغاز كنند.