جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تأکید نماینده ولی فقیه بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تأکید نماینده ولی فقیه بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر

تأکید نماینده ولی فقیه بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر


همایش امر به معروف و نهی از منکر ؛

تأکید نماینده ولی فقیه بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر

حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهروردی در همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد با بیان این مطلب افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود، آبادانی و پیشرفت در کشور فراهم می شود.

وی گفت: کسانی که امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه خود می دانند، همان کسانی هستند که خداوند متعال در قرآن کریم آنها را به نام فلاح و رستگار معرفی می کند.

به گفته وی، شهدا، ایثارگران و جانبازان که در راه امنیت و آرامش مردم جانشان را تقدیم کردند، بزرگترین معروفات در جامعه را انجام دادند و با خدای خود معامله کردند.

نماینده ولی فقیه همچنین مسئولان را به خدمتگزاری صادقانه به مردم سفارش کرد. 

علی مفاخری، فرماندار شهرستان سروآباد نیز در این همایش به تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان اشاره کرد و افزود: هم اکنون در 2 بخش مرکزی و هورامان و 73 روستای تابعه این شهرستان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل و فعال شده اند.

به گفته وی، در شهرستان سروآباد، 798 نفر عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر هستند که برای 110 نفر از طلایه داران مرد و 30 نفر از بانوان، کارت شناسایی صادر شده است و در روستاها نیز 25 کانون فرهنگی فعال است.

محمود الله مرادی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان نیز در این همایش گفت: اینکه همه افراد جامعه تلاش کنند کارها به درستی انجام شوند و همه چیز در جای خود قرار بگیرد، بزرگترین معروفات است.

ماموستا سیّداحمد سجادی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد نیز در ادامه همایش امر به معروف و نهی از منکر را تقویت کننده اتحاد و وحدت دانست.

 

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستان

آدرس کوتاه :