جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۹

تاکید فرماندار مریوان بر ضرورت توسعه آموزش های مهارتی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تاکید فرماندار مریوان بر ضرورت توسعه آموزش های مهارتی

تاکید فرماندار مریوان بر ضرورت توسعه آموزش های مهارتی


فرماندار مریوان گفت:

تاکید فرماندار مریوان بر ضرورت توسعه آموزش های مهارتی

محمد فلاحی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مریوان به فعالیت های خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و از کمک و مساعدت آن ها در بحث احداث و تجهیز مدارس شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
وی اظهار کرد: فعالیت خیرین مدرسه ساز در شهرستان مریوان به گونه ای است که اکنون می توانیم ادعا کنیم که این فعالیت به صورت فرهنگ درآمده است و روز به روز شاهد استقبال بیشتر خیرین در زمینه مدرسه سازی هستیم.
فلاحی به اهمیت ارائه آموزش های کاربردی اشاره کرد و گفت: جامعه ما متاسفانه کمتر دنبال فعالیت های تولیدی است در صورتی که توسعه تولید، شکوفایی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را موجب می شود.
وی اظهار کرد: توسعه آموزش های مهارتی برای دستیابی به توسعه متوازن و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین نیازهای آموزشی استان و بویژه شهرستان است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان نیز در این جلسه ظرفیت ها و پتانسل بالای دانش آموزان مریوانی اشاره کرد و گفت: دانش آموزان مریوانی در عرصه های مختلف آموزشی روزبه روز بشتر می درخشند و این علیرغم تمام کاستی ها و مشکلات محقق می شود.
فواد حسینی نتایج کنکور سراسری امسال را گواهی بر ادعای خود دانست و گفت: کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری نشان از خدمات کارا و اثر بخش آموزش و پرورش شهرستان دارد که با استعداد ذاتی دانش آموزان مریوانی ممزوج شده است.
وی خاطرنشان کرد: امسال از میان 394 شهر مریوان در زمینه اجرای کنکور به عنوان شهر برتر برگزیده شد و این افتخار، تقدیر رئیس سازمان سنجش کشور را درپی داشت.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :