جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تاکید استاندار کردستان بر نقش دو سویه‌ی روابط عمومی‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تاکید استاندار کردستان بر نقش دو سویه‌ی روابط عمومی‌ها

تاکید استاندار کردستان بر نقش دو سویه‌ی روابط عمومی‌ها


در اولین گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان؛

تاکید استاندار کردستان بر نقش دو سویه‌ی روابط عمومی‌ها

به گزارش واحد خبر سنندج؛ عیدالمحمد زاهدی در اولین گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان با بیان اینکه روابط عمومی ها پیشانی نهادها و سازمان ها در ارتباط با مردم است گفت: کار روابط عمومی ها صرفا انعکاس اخبار دستگاه مربوطه نیست بلکه باید مجموعه اطلاعات و اخباری را از بیرون دستگاه اجرایی وجامعه هدف جهت بهبود عملکرد و رضایت مندی مردم دریافت کند.

وی تنظیم سند راهبردی روابط عمومی های استان را اقدامی درخور تقدیر عنوان کرد و افزود: با طرح این سند در شورای برنامه ریزی و تصویب آن اجرای آن برای مدیران الزام آور و سبب تثبیت جایگاه روابط عمومی ها می شود.

زاهدی با بیان اینکه تنظیم سند راهبردی روابط عمومی های استان  برای اولین بار در کشور تهیه و تنظیم شده است ابراز امیدواری کرد این طرح به الگویی برای استان های دیگر تبدیل شود.

استاندار کردستان شناخت جامعه هدف و انتخاب راه درست برای نیل به اهداف تعیین شده را مهم برشمرد و اضافه کرد: باید ابتدا نقش و جایگاه روابط عمومی ها و نقش این تشکیلات در پیشبرد اهداف و برنامه ها شناخته شود.

زاهدی اضافه کرد: در جامعه امروزی که اخبار و رویداها با بهره گیری از ابزارهای گوناگون ارتباطی به سرعت در اختیارمردم قرار می گیرد روابط عمومی ها باید نقش موثر خود را درتصمیم گیری و تصمیم سازی ها به نحو مطلوب ایفا  کنند.

آدرس کوتاه :