سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تامین اعتبار شرط اصلی اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر سنندج است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

تامین اعتبار شرط اصلی اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر سنندج است

تامین اعتبار شرط اصلی اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر سنندج است


معاون فنی عمرانی شهرداری سنندج بیان کرد:

تامین اعتبار شرط اصلی اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر سنندج است

محمدصدیق فتحی چهارشنبه شب در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهر سنندج که در شورای شهر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری ‌شهر سنندج نسبت به دیگر شهرداری‌های کشور از فعالیت خوبی برخوردار بوده وهمواره در مقایسه با آنها عملکرد بهتری داشته است.

وی افزود: با توجه به دستور شهردار سنندج قرار بر این شد آسفالت معابر توسط خدمات موتوری شهرداری و بخشی از آن به پیمانکاران واگزار شود.

فتحی تصریح کرد: با توجه به نبود زمان کافی و لازم برای اجرای آسفالت معابر شهر سنندج قرار بر این شد تا از پیمانکاران درجه دو برای آسفالت کردن معابر سطح شهر استفاده شود البته به شرط کیفیت آسفالتی که به کار می‌رود.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود قرار بر این شد تا نواحی 1 و 2 و نواحی منفصل شهری‌را خدمات موتوری شهرداری در بحث آسفالت آنها بر عهده بگیرد.

معاون فنی عمرانی شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از دلایلی که پروژه‌های عمرانی سطح شهر سنندج به تعویق می‌افتد نبود اعتبار کافی و لازم برای این امر است.

وی گریزی به پروژه بلوار کردستان نیز زد و گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های سطح شهر است که متاسفانه با همکاری نکردن برخی دستگاه‌ها و نبود اعتبار کافی همچنان بدون پیشرفت مانده است.

فتحی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه تعریض پل قشلاق سنندج با فعالیت شبانه‌روزی که انجام می‌شود تا یک هفته دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

منبع خبرگزاری :فارس

آدرس کوتاه :