جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بیش از 1200 برنامه ویژه دهه فجر در کردستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بیش از 1200 برنامه ویژه دهه فجر در کردستان برگزار می‌شود

بیش از 1200 برنامه ویژه دهه فجر در کردستان برگزار می‌شود


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت:

بیش از 1200 برنامه ویژه دهه فجر در کردستان برگزار می‌شود

لیلا آژیر، با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: امسال از طریق کمیته بانوان ستاد دهه فجر یک‌هزار و 285 ویژه برنامه اجرا می‌شود.

وی به برنامه‌های شاخص استان در حوزه بانوان پرداخت و افزود: جشن‌ شب‌های موسیقی کردستان، همایش سبک زندگی انقلاب اسلامی، مسابقه نقاشی در سنین مختلف با موضوع انقلاب و جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر در استان برگزار خواهد شد.

وی برگزاری جشنواره سفره ایرانی و برگزاری مسابقه آشپزی بانوان را از دیگر برنامه‌های کمیته بانوان دهه فجر استان کردستان دانست و گفت: در این برنامه‌ها بانوان شاغل در ادارات و بانوان استان حضور و مشارکت خواهند داشت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه بانوان، برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج، اهدای خون توسط بانوان شاغل در ادارات و اجرای طرح ملی آموزش حقوق و تکالیف را از دیگر برنامه‌های استان در ایام دهه فجر عنوان کرد.

آژیر برگزاری مراسم شعرخوانی و خاطره‌گویی ویژه بانوان را از دیگر برنامه‌های کمیته بانوان استان کردستان برشمرد و گفت: این مراسم با حضور بانوان شاعر و انقلابی استان برگزار می‌شود.

وی برگزاری جشن بزرگ فجر، اجرای نمایش خیابانی و صحنه‌ای، برنامه صبحی با شعر، برگزاری مسابقات نقاشی در سنین مختلف با موضوع انقلاب را نیز از جمله دیگر برنامه‌های ویژه ایام دهه مبارک فجر برشمرد.

آژیر با بیان اینکه بانوان ما در سایه دستاوردهای انقلاب اسلامی جایگاه ارزنده‌ای در جامعه پیدا کرده‌اند، خاطرنشان کرد: بانوان ما امروز در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و اجتماعی پیشقدم هستند و فعالیت آنها در این عرصه‌ها چشمگیر است.

 

 

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :