رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بیانی باش - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بیانی باش

بیانی باش

 

این برنامه اولین برنامه صبحگاهی صدای مرکز کردستان است که هر روز بغیر از روزهای جمعه از ساعت 6:30 دقیقه با مدت زمان 90 دقیقه پخش می گردد.

اهداف برنامه: بالابردن سطح آگاهی های عمومی مردم، ایجاد روحیه امیدواری به آینده و تقویت انگیزه، ایجاد اعتماد به نفس در مردم و مخاطبین، ارتقاء اعتماد عمومی به رسانه و تقویت رابطه منطقی میان رسانه و مخاطبین به ویژه رادیو، جلب مشارکت مردم در برنامه های عمومی فرهنگی، حفظ فرهنگ عمومی و زیرساختهای فرهنگی، ایجاد سرور و شادمانی، اطلاع رسانی،  ارتقاء روحیه خودباوری در میان مخاطبین، آماده کردن مردم برای شروع روز خوب و پربار و پرتلاش، تقویت روابط اجتماعی میان مردم و فرهنگ سازی در جامعه

آیتمهای برنامه شامل: آرم، گفتار گوینده، پیام ورزشی تندرستی، تقویم تاریخ، ره وره وه ی میژوو، ده لاقه، گزارش (سنندج و شهرستانها)، کارشناس راهنمایی و رانندگی، هواشناسی، موسیقی بیکلام و کردی، لطیفه و طنز، اخبار، پیام و تلفن شنوندگان و... می باشد.

 

عوامل برنامه:

تهیه کننده: علی یونسی

گوینده و نویسنده: ارسلان سودمند

دستیار تهیه: دلارام نامور

گزارشگران:

ادریس الماسی (سنندج) – محمد باژیان (سقز) فتاحی (مریوان) ویسی (کامیاران) محسنی (بیجار) قادرمرزی (دهگلان) ولایتی(دیواندره) مومنی(قروه)

ارتباطات: سحر رحیمی و قاسمی

پیامک: نیما خالق پناه

 


این برنامه جدای از اهداف اصلی دارای بخش اهداف فرعی نیز هست که عبارتند از: تبیین ارزشهای دینی به منظور حفظ و حراست از آنها، تحکیم روابط مردم و اعضای خانواده، ایجاد ارتباط عمیق میان مردم و رسانه می باشد.

شماره تلفن این برنامه 6623806 و سامانه پیام کوتاه 3000081 همواره آماده دریافت پیامها و پیشنهادات، نظرات و انتقادات شنوندگان محترم برنامه می باشد