جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

بیانیه سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بیانیه سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز جهانی قدس


بیانیه سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز جهانی قدس
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، در این بیانیه آمده است: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشور‌های اسلامی و روز لبیک به فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه و خوی ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

بی تردید قدس شریف آزاد خواهد شد و این وعده خدای متعال حتمی است، اما دولت‌های اسلامی و مردم مستضعف جهان با اتحاد و همبستگی و با بسیج همه امکانات برای خشکاندن ریشه این غده سرطانی در مقابل طراحان جنایتکار و مزدور معامله قرن بایستند و از افکار پلید شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و صهیونیست بین الملل جلوگیری کنند.

از ابتدای شکل گیری رژیم غاصب و سلطه گر اسرائیل همواره به حقوق مسلّم مردم مظلوم و مقاوم فلسطین تجاوز شده، برخی حکومت‌های عربی و غربی و در رأس آن‌ها آمریکا، از آن حمایت کرده اند. در حقیقت، سلاح‌های هسته‌ای و کشتار جمعی که در مقیاسی گسترده در زرادخانه‌های رژیم صهیونیستی ذخیره شده است، نه به جهت مقابله با مردم بی دفاع فلسطین بلکه در راستای سلطه بر جهان اسلام و منطقه خاورمیانه است.

از زمان اشغال سرزمین فلسطین تاکنون بسیاری این واقعیت را گوشزد کرده‌اند که مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت و دولت یا یک قوم و قبیله نیست بلکه شراره‌های شری آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره یک جغرافیای خاص محدود نخواهد شد.

جهان اسلام در سایه بیداری اسلامی که مرهون میراث گرانسنگ معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه محقق شده است، باید نشان دهند که مصمّم به بازگشت به سنّت‌های شکوهمند اسلام و در راس آن، وحدت مسلمانان هستند.

اگر تنها بخشی از امکانات جهان اسلام در این مسیر به کار گرفته شود، قطعا شاهد زوال و نابودی رژیم منفور صهیونیستی خواهیم بود. دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قیام شجاعانه و مظلومانه آنان، وظیفه اسلامی همه ماست.

با توجه به اینکه در جمعه آخر ماه مبارک رمضان امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا، تجمعات و راهپیمایی روز قدس برگزار نخواهد شد، اما ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران با زنده نگه داشتن روز قدس که آرمان جمهوری اسلامی ایران است، طنین حمایت خود را رساتر از همیشه نسبت به مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین از طریق فضای مجازی به گوش جهان خواهند رساند.

سپاه بیت المقدس بار دیگر با حمایت از کشور فلسطین، مردم فلسطین و آزادی فلسطین و همراهی با جبهه مقاومت و حرکت انتفاضه، در روز قدس امسال، با گوش جان سپردن به رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب تأکید می‌کند که با وحدت جهان اسلام و گسترش تفکر مقاومت، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن یعنی مردم مسلمان فلسطین برگردانده خواهد شد.
آدرس کوتاه :