جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان؛ - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان؛

بیانیه تسلیت؛

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان؛

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، متن پیام تسلیت روحانیون اهل سنت کردستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

رحلت مجاهد نستوه، عالم جلیل‌القدر، مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم، سیاستمدار گرانقدر، پشتیبان همیشگی انقلاب اسلامی، یار و یاور امام خمینی(ره) و رفیق و همرزم و همراه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سردار سازندگی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که از استوانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و از سابقون در مبارزات منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی بود، ضایعه‌ای عظیم و مصیبتی طاقت سوز است.

عالم مجاهد، انقلابی نستوه و یار دیرین حضرت امام رضوان الله تعالی علیه که عمر پر برکت خود را در شکل گیری انقلاب اسلامی، استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئولیت های خطیر در اداره کشور و دفاع مقدس سپری کرد به دیدار معبود شتافت. نام، یاد و آموزه های آن یار سفر کرده همواره بر تارک ایران و انقلاب اسلامی در درخشش و الگوی وفاداران به آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.

بی شک خاطره مجاهدت های آن فقید سعید در مسیر پیروزی انقلاب، تثبیت، تحکیم و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران و نیز کوشش ها و تدابیری که برای تحقق آرمان عدالت اجتماعی، رفع فقر و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در مسئولیت های خطیر مبذول داشت، در اذهان و قلوب ملت بزرگوار ایران و نیز در تاریخ میهن اسلامی ماندگار خواهد بود.

 

ما ائمه جمعه و جماعت، مدرسین و شوراهای افتاء ، روحانیون و طلاب اهل سنت استان کردستان این واقعه جانکاه را به محضرشریف مقام معظم رهبری(مدظله) و نیز به بازماندگان محترم و ارادتمندان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می نماییم و از درگاه ایزد منان برای آن شخصیت اثر گذار و فرزانه، علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر مسألت می‌نماییم.