رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

به یانیت باش - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

به یانیت باش

به یانیت باش


به یانیت باش

 

این برنامه اولین برنامه صبحگاهی صدای مرکز کردستان است که هر روز بغیر از روزهای جمعه از ساعت 6:30 دقیقه با مدت زمان 80 دقیقه پخش می گردد.

اهداف برنامه: بالابردن سطح آگاهی های عمومی مردم، ایجاد روحیه امیدواری به آینده و تقویت انگیزه، ایجاد اعتماد به نفس در مردم و مخاطبین، ارتقاء اعتماد عمومی به رسانه و تقویت رابطه منطقی میان رسانه و مخاطبین به ویژه رادیو، جلب مشارکت مردم در برنامه های عمومی فرهنگی، حفظ فرهنگ عمومی و زیرساختهای فرهنگی، ایجاد سرور و شادمانی، اطلاع رسانی،  ارتقاء روحیه خودباوری در میان مخاطبین، آماده کردن مردم برای شروع روز خوب و پربار و پرتلاش، تقویت روابط اجتماعی میان مردم و فرهنگ سازی در جامعه

 آیتمهای برنامه شامل: آرم، گفتار گوینده، پیام ورزشی تندرستی، تقویم تاریخ، ره وره وه ی میژوو، ده لاقه، گزارش (سنندج و شهرستانها)، کارشناس راهنمایی و رانندگی، هواشناسی، موسیقی بیکلام و کردی، لطیفه و طنز، اخبار، پیام و تلفن شنوندگان و... می باشد.

  

عوامل برنامه:

تهیه کننده: علی یونسی

گوینده و نویسنده: ارسلان سودمند

دستیار تهیه: دلارام نامور

گزارشگران:

ادریس الماسی (سنندج) – محمد باژیان (سقز) فتاحی (مریوان) ویسی (کامیاران) محسنی (بیجار) قادرمرزی (دهگلان) ولایتی(دیواندره) مومنی(قروه)

ارتباطات: سحر رحیمی و قاسمی

پیامک: نیما خالق پناه

 این برنامه جدای از اهداف اصلی دارای بخش اهداف فرعی نیز هست که عبارتند از: تبیین ارزشهای دینی به منظور حفظ و حراست از آنها، تحکیم روابط مردم و اعضای خانواده، ایجاد ارتباط عمیق میان مردم و رسانه می باشد.

شماره تلفن این برنامه 6623806 و سامانه پیام کوتاه 3000081 همواره آماده دریافت پیامها و پیشنهادات، نظرات و انتقادات شنوندگان محترم برنامه می باشد.