جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

به رکاس - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

به رکاس

به رکاس


به رکاس

 

کلمه به رکاس یک عبارت کردی است و مخفف سه کلمه تولید، کار و سرمایه (توکاس)

و شعار سال 1391 که توسط   رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نامگذاری شده است عبارت است از: تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

در این برنامه که با هدف بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در استان کردستان در دست تولید و پخش می باشد معرفی و شناخت افزونتر  واحدهای مختلف صنعتی، کشاورزی، معدنی استان صورت می گیرد و گفتگو با دست اندرکاران تولید در استان اعم از تولید کنندگان، مسئولان و برنامه ریزان را در دستور کار خود دارد.

همچنین با هدف معرفی و شناسایی هر چه بیشتر مشاغل و فرصت های شغلی، بازار کار تلاش می شود جویندگان کار در استان با فرصت های شغلی در بخش های تولیدی، خدماتی و سرمایه ای آشنا شوند و همچنین برنامه ریزی های استان در خصوص ایجاد فرصت های شغلی در برنامه معرفی خواهد شد.

در بخش دیگری از برنامه به رکاس تلاش می گردد اقدامات، برنامه ریزی ها و تلاش های استان در خصوص توسعه سرمایه گذاری، جذب سرمایه های مردمی و بکارگیری سرمایه های ایرانی در بخش های مختلف اقتصادی استان کردستان بازگو شود.

 

این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 14:35 دقیقه با مدت زمان 20 دقیقه از صدای مرکز کردستان تولید و پخش می شود.

عوامل برنامه:

تهیه کننده ارسلان سودمند

گوینده: ارسلان سودمند

صدابردار: ندا سودمند

گزارشگر: علی محمدی