سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بهار فصل دگرگونی و زنده شدن طبیعت است ونشان از حقیقت معاد دارد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بهار فصل دگرگونی و زنده شدن طبیعت است ونشان از حقیقت معاد دارد.

بهار فصل دگرگونی و زنده شدن طبیعت است ونشان از حقیقت معاد دارد.


امام جمعه موقت سنندج گفت:

بهار فصل دگرگونی و زنده شدن طبیعت است ونشان از حقیقت معاد دارد.

امام جمعه موقت سنندج امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرضمن تبریک سال نو گفت: بهار فصل دگرگونی و زنده شدن طبیعت است ونشان از حقیقت معاد دارد.

ماموستا راستی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد ومقاومتی وتولید واشتغال افزود: این امر نشانه تاکید ایشان  به ارتقاء وضعیت معیشتی وزندگی مردم است.

وی افزود:استقلال سیاسی وامنیتی تداوم نخواهد داشت مگر با توجه به استقلال اقتصادی وتوجه به وضعیت معیشت مردم.

امام جمعه موقت سنندج همچنین وظیفه مدیران ومسئولین را در سال جاری خطیر عنوان کرد وافزود: مدیران دولت باید با تحقق شعار امسال به سوی استقلال اقتصادی گام بردارند و اصل اقتصاد مقاومتی را در جامعه اجرایی کنند.

امام جمعه موقت سنندج افزود: دشمنان ملت ایران با هدف قرار دادن اقتصاد وتحریم قصد دارند تا نقشه های شوم خود را محقق سازند اما این نقشه ها هربار با هوشیاری مردم و رهنمونهای مقام معظم رهبری نقش بر آب می شوند.

وی فقروبیکاری را یکی از علت های ارتکاب به گناه ومعصیت واغلب مشکلات اجتماعی عنوان کرد وافزود:  رفع فقر موجب دوری جوانان از گناه ومعصیت میشود و مسئولین باید برای سالم ماندن جامعه درصدد رفع این معضل باشند.

ماموستا راستی با اشاره به وجود نعمت امنیت در کشورمان افزود: باید خدارابرای چنین نعمت بی بدیلی شکرکنیم و قدردان افرادی باشیم که برای ایجاد چنین امنیتی در یک منطقه پر از نامنی تلاش می کنند

 

منبع خبری: خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان

آدرس کوتاه :