جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بعثت از ارزشمندترین نعمات خداوند برای انسان است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بعثت از ارزشمندترین نعمات خداوند برای انسان است

بعثت از ارزشمندترین نعمات خداوند برای انسان است


شهردار سنندج در پیامی:

منوچهر فخری" شهردار سنندج ضمن تبریک فرا رسیدن 27 رجب، عید مبعث را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و افزود: ماههای رجب، شعبان و رمضان ماههای پر فضیلت و ارزشمندی برای تمامی مسلمانان جهان است.


وی اظهار کرد: وحی که در روز 27 رجب به رسول اکرم (ص) نائل شد به شرک، بیت پرستی و خرافات پرستی پایان داد.


شهردار سنندج با بیان اینکه بعثت یکی از ارزشمندترین نعمات خداوند بر بشریت بود گفت: بعثت تنها راه رهایی ونجات انسان از جهالت بود.


فخری افزود: خداوند در سوره آل عمران هدف از بعثت پیامبر اکرم (ص) را آموختن احکام شریعت به مردم است تا این احکام واسطه به فیض رساندن بندگانشان باشد.


وی تاکید کرد: پیامبر اکرم (ص) و یاران با وفایش در دوران بعد از بعثت متحمل سختیها و مشقتهای فراوانی شدند تا پایه های اسلام را تحکیم ببخشند و مسلمانان را از ظلمت و تاریکی نجات دهند.


فخری عنوان کرد: اکنون همه مسلمانان وظیفه بسیار سنگین و خطیری بر عهده دارند تا با همدلی و وفاق در کنار هم درجهت ترویج دین اسلام ودفاع از آرمانهای که مد نظر اسلام حرکت نماییم.


وی گفت: عیدهای نظیر عید مبعث، عید فطر و دیگرعیدهای مسلمان فرصت بسیار مناسبی که در کنار برگزار جشن و سرور بار دیگر پیمان اخوت، دوستی و درکنار هم بودن در جهت پایداری اسلام ببنیدیم.


شهردار سنندج گفت: مسلمانان باید بیش از هر زمانی آگاه باشند و با بصریت و بینش کافی در مقابل دشمنان اسلام که با نام اسلام قصد ضربه زدن به دین مسلمانان را دارند ایستادگی کنیم.


فخری بار دیگر فرا رسیدن عید مبعث را به تمامی مسلمانان جهان علی الخصوص مردم شریف و مومن سنندج تبریک و تهنیت گفت و ابراز امیدواری نمود که دعا و نیاش تمامی مسلمانان در این ماههای پرفضیلت مقبول درگاه احدیت قرار گیرد.

 

 

آدرس کوتاه :