جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

برگزیدگان سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی در سنندج معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برگزیدگان سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی در سنندج معرفی شدند

برگزیدگان سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی در سنندج معرفی شدند


جشنواره استانی نوجوان خوارزمی :

برگزیدگان سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی در سنندج معرفی شدند

در این آیین براساس رای داوران در بخش ادبیات فارسی یگانه راهنورد از ناحیه یک سنندج، سرور قبادی از شهرستان کامیاران و اکرم فتحی از ناحیه یک سنندج به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در محور دست سازه نیز زانا کارگری و پارسا فاتحی از شهرستان سقز رتبه اول، آرتین غفاری از ناحیه 2 سنندج رتبه دوم و بهمن سبحانی از منطقه کلاترزان رتبه سوم این محور را به خود اختصاص دادند.
همچنین پدرام عزیزی و امیر حسین حیدری از ناحیه یک سنندج رتبه اول، اسرا حیدریان و هیرو بهرام پور از شهرستان سقز رتبه دوم و لاله تیموری و مبینا صالح پور از منطقه زیویه رتبه سوم محور پژوهش را از آن خود کردند.
در محور زبان انگلیسی نیز کامیار امین، مانی معز اردلان و کاوان بهرامی فر از ناحیه یک سنندج رتبه اول،سارینا پشابادی،هدیه یوسفی و صبا علیخانی از شهرستان کامیاران رتبه دوم و نارین ذوالفقاری، یگانه میرزایی و آیسان فلاحی از ناحیه یک سنندج رتبه سوم استان کسب کردند
در محور فعالیت های آزمایشگاهی نیز مبین مردوخی و آمانج سبحانی از ناحیه یک سنندج رتبه اول،کیانا سادات ارکیان و طهورا زندی از ناحیه 2 سنندج رتبه دوم و روژان سلیم زاده و آنیتا غفوری از شهرستان سقز رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
مرحله استانی سومین جشنواره نوجوان خوارزمی با رقابت 184 دانش آموز دختر و پسر در سنندج برگزار شد.

 

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :